Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SYSTEM OBSŁUGI ZLECEŃ PL+ 1.0

Kategoria: Obsługa sprzedaży i magazynu
Producent: Software Projekt
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 11.12.2013
Rozmiar: 7.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 86

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis SYSTEM OBSŁUGI ZLECEŃ PL+ 1.0

SYSTEM OBSŁUGI ZLECEŃ PL+ to oprogramowanie, które pomoże użytkownikowi w sprawnym zarządzaniu i obsłudze zleceń klientów na towary oraz usługi. Sprawdzi się zarówno w małych firmach handlowo-usługowych, jak i w nieco większych przedsiębiorstwach. Jego proste w obsłudze menu nie powinno nikomu sprawić problemu. Całość pozwala na przypisywanie poszczególnych zleceń oraz ich pozycji wskazanym pracownikom naszej firmy. Ułatwia to w znacznym stopniu organizację pracy.

Nie zabrakło tutaj również opcji odpowiedzialnej za katalogowanie towarów i usług (wraz z cennikiem oraz szczegółowymi opisami) świadczonych przez nasze przedsiębiorstwo. Ważnym elementem jest automatyczny alarm, który uruchamia się w momencie, gdy w magazynie zaczyna brakować któregoś z oferowanych przez nas przedmiotów. SYSTEM OBSŁUGI ZLECEŃ PL+ oferuje również możliwość tworzenia różnego rodzaju wykresów, statystyk i zestawień porównawczych. Co ważne, mamy tutaj także do czynienia z rejestrem zleceń, który na bieżąco informuje o postępie prac nad zleceniami przypisanymi do konkretnego pracownika.

Podobne Obsługa sprzedaży i magazynu

 • Asystent Firma 2013

  Prowadzisz firmę? Asystent Firma 2013 to niezwykle przydatny program, który ułatwi zarządzanie działem handlowym. Dzieki rozbudowanej funkcjonalności o intuicyjnemu interfejsowi zarządzenie firmą stanie się o wiele prostsze.

 • LoMag

  Funkcjonalny i bardzo przydatny program, który sprawdzi się przede wszystkim przy zarządzaniu magazynami w małym i średnim przedsiębiorstwie usługowo-handlowym.

 • RAKSSQL Sprzedaż

  System RAKSSQL to kompletny i zintegrowany program sprzedażowy, który zawiera wszystkie niezbędne elementy potrzebne do sprzedaży w nowoczesnej firmie.

 • Pomocnik Kasjera

  Pomocnik Kasjera to zajmująca niewiele miejsca aplikacja, która w znacznym stopniu może ułatwić pracę osobą zatrudnionym na stanowisku kasjera.

 • Ewa - Fakturowanie i magazyn

  Program Ewa - Fakturowanie i magazyn przeznaczony jest do obsługi sprzedaży zarówno w dużych jak i mniejszych firmach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SYSTEM OBSŁUGI ZLECEŃ PL+ 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie