Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

System Berberis MultiMinor 5.0.2.11

Kategoria: Obsługa sprzedaży i magazynu
Producent: BMS Creative
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 21.12.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 80

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis System Berberis MultiMinor 5.0.2.11

System Berberis MultiMinor 5.0.2.11 to jedna z wersji systemu stworzonego przez BMS Creative przeznaczonych do zarządzania firmą. Podobnie jak i pozostałe, tak i ta posiada pełen zestaw modułów do obsługi każdego aspektu zarządzania firmą – począwszy od przyjmowania zamówień po realizację zdarzeń. Spotkamy tu typowe funkcje CRM, a także dodatkowe, jak sprzedaż, serwis oraz magazyn. Dzięki System Berberis MultiMinor można łatwo realizować zamówienia, wystawiać dokumenty sprzedaży, a także zajmować się monitorowaniem należności klientów. Nie brak także modułu zajmującego się wszystkim, co związane z magazynem.

System Berberis MultiMinor przeznaczony jest do funkcjonowania w sieci. Dzięki temu osoby pracujące na różnych stanowiskach komputerowych mają dostęp do informacji zapisanych w jednej, wspólnej bazie danych. Dla wygody użytkowników zredukowano nieco zaawansowane opcje konfiguracyjne. Nie trzeba dodawać, że to aplikacja dostępna w języku polskim, dlatego też nikt nie będzie miał problemów z obsługą System Berberis MultiMinor. Można przekonać się o tym, pobierając wersję demonstracyjną programu z tej strony.

Trzeba przyznać, że System Berberis MultiMinor to naprawdę wygodne narzędzie, które zaoszczędzi mnóstwa pracy zarówno szefowi firmy, jak i poszczególnym pracownikom. Wersja demonstracyjna pozwoli na przetestowanie wszelkich możliwych funkcji, a ponieważ jej pobrania nie wiąże się z żadnymi opłatami, dlaczego by nie spróbować? Wystarczy kliknąć tylko na link poniżej, by zaczęło się pobieranie pliku instalacyjnego na komputer. Polecamy każdemu właścicielowi firmy czy też osobie prowadzącej samodzielną działalność gospodarczą.

Podobne Obsługa sprzedaży i magazynu

 • Sprzedaż i Magazyn

  Sprzedaż i Magazyn to program przeznaczony dla przedsiębiorstw handlowych, które prowadzą magazyn.

 • Subiekt GT

  Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego itp.

 • Y.Shipping

  Bardzo praktyczny i prosty w obsłudze program, który wspomaga organizację wysyłek paczek w niewielkiej firmie bądź średnim przedsiębiorstwie.

 • RAKSSQL Sprzedaż

  System RAKSSQL to kompletny i zintegrowany program sprzedażowy, który zawiera wszystkie niezbędne elementy potrzebne do sprzedaży w nowoczesnej firmie.

 • Ewa - Fakturowanie i magazyn

  Program Ewa - Fakturowanie i magazyn przeznaczony jest do obsługi sprzedaży zarówno w dużych jak i mniejszych firmach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: System Berberis MultiMinor 5.0.2.11Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie