Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SubiektSprint

Kategoria: Obsługa sprzedaży i magazynu
Producent: InsERT
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 18.09.2009
Rozmiar: 51 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 556

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SubiektSprint

SubiektSprint to program wrocławskiej firmy InsERT pozwalający zoptymalizować i uprościć sprzedaż oraz jej zarządzanie. Subiekt Sprint, najnowszy program insERTu, jest wyposażony w moduł sprzedażowy obsługujący m.in. drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych i wagi elektroniczne i pozwalający wystawiać paragony i faktury oraz wyszukiwać towary. Drugi moduł, moduł zarządzania, daje możliwość kontrolowania finansów, asortymentu i zarządzania kasjerami. Specjalnie zaprojektowany interfejs oraz kompatybilność z wieloma urządzeniami zewnętrznymi zapewnia błyskawiczną obsługę klienta i zarządzanie sklepem. SubiektSprint działa po polsku. Jeśli potrzebujesz wydajnego programu sprzedażowego wybierz wersję ewaluacyjną SubiektSprint i ściągnij ja z naszego serwisu.

Subiekt Sprint jest systemem pozwalającym prowadzić sprzedaż detaliczną w sklepach jedno- i wielostanowiskowych, placówkach samoobsługowych oraz sieciach handlowych. Program jest kompatybilny z systemem sprzedaży Subiekt GT, z którym wymienia informacje o towarach, cenach i kontrahentach. Subiekt Sprint posiada moduł „Zarządzanie sklepem”. Jego ważniejsze funkcje to: współpraca z programem Subiekt GT (przez co SubiektSprint pozwala na download danych o towarach, kontrahentach, cennikach, danych o podmiocie, użytkownikach oraz eksport sprzedaży); zarządzanie asortymentem (przyjęcie towaru, zwrot towaru, inwentaryzacja); cenniki; delegowanie i rozliczanie sprzedawców; zarządzanie personelem - nadawanie uprawnień użytkownikom. SubiektSprint za darmo dostępny jest w wersji testowej ważnej 45 dni od daty instalacji.

Najważniejszymi funkcjami sprzedażowymi programu Subiekt Sprint są: identyfikacja towaru czytnikiem kodów kreskowych; zróżnicowane metody wyszukiwania (według nazwy, symbolu, poprzez mechanizm InsTYNKT); drukowanie fiskalne na drukarce fiskalnej pojedynczych pozycji na dokumencie sprzedaży po zeskanowaniu towaru lub wszystkich pozycji po zakończeniu transakcji; przyjmowanie płatności w różnych walutach i w różnych formach (gotówka, karta, bon); obsługa urządzeń zewnętrznych takich jak drukarki fiskalne, wagi elektroniczne, klawiaturowe czytniki kodów kreskowych, czytniki kart magnetycznych, wyświetlacze, szuflady; funkcja udzielenia rabatu lub zmiany ceny; możliwość pobrania części utargu w trakcie pracy sprzedawcy; opcja anulowanie pozycji lub całego dokumentu; wystawianie paragonów i faktur. Przetestuj SubiektSprint za free.

Wymagania systemowe programu Subiekt Sprint:
Subiekt GT w wersji co najmniej 1.20, komputer z procesorem minimalnie 800 MHz, minimalnie 256 MB RAM, MS Internet Explorer 6.0 lub nowszy, 500 MB wolnego miejsca na dysku twardym, napęd CD-ROM, Microsoft SQL Server 2005 lub 2008 (bezpłatna wersja Microsoft SQL Server 2005 Express Edition dołączona jest na płycie instalacyjnej), platforma .NET Framework 2.0 (dostępna na instalacyjnym CD), dowolny klawiaturowy czytnik kodów kreskowych, dowolna drukarka pracująca na OS Windows. System operacyjny Windows XP i Windows Vista. Na oficjalne wiadomości dotyczące działania Subiekt Sprint na Windows 7 należy zaczekać do oficjalnej premiery nowego systemu Microsoft. Jak przystało na program polskiego autorstwa SubiektSprint w wersji pl działa w 100%. Aby używać SubiektSprint spolszczenie nie jest potrzebne.

Cena programu Subiekt Sprint
Cena licencji na pierwsze stanowisko sprzedaży to brutto 488PLN. Pełna listę dystrybutorów programu Subiekt Sprint można znaleźć na stronie oficjalnej producenta www.insert.com.pl. SubiektSprint i inne programy firmy insERT można wypróbować zamawiając bezpłatną płytę demo bezpośrednio z firmy insERT.


Subiekt Sprint - licencja    
SubiektSprint nie jest freeware. Darmowy Subiekt Sprint jest trial – działa bez ograniczeń funkcjonalnych na jednym stanowisku sprzedaży przez 45 dni.

Jeśli jesteś zdecydowany przetestować SubiektSprint już teraz, pobierz go z naszego serwisu. Zapraszamy do naszego działu Firma, gdzie oprócz programu Subiekt Sprint do pobrania czekają inne darmowe aplikacje pozwalające usprawnić działanie twojej firmy.

Podobne Obsługa sprzedaży i magazynu

 • RAKSSQL Sprzedaż

  System RAKSSQL to kompletny i zintegrowany program sprzedażowy, który zawiera wszystkie niezbędne elementy potrzebne do sprzedaży w nowoczesnej firmie.

 • Y.Shipping

  Bardzo praktyczny i prosty w obsłudze program, który wspomaga organizację wysyłek paczek w niewielkiej firmie bądź średnim przedsiębiorstwie.

 • SYSTEM OBSŁUGI ZLECEŃ PL+

  SYSTEM OBSŁUGI ZLECEŃ PL+ to oprogramowanie, które pomoże użytkownikowi w sprawnym zarządzaniu i obsłudze zleceń klientów na towary oraz usługi.

 • Subiekt GT

  Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego itp.

 • ObSp Obsługa Sprzedaży

  ObSp Obsługa Sprzedaży firmy Varico to specjalistyczne oprogramowanie, które ułatwi pracę w każdej firmie handlowej (zarówno małej, jak i średniej).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SubiektSprint



Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie