Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SubiektSprint

Kategoria: Obsługa sprzedaży i magazynu
Producent: InsERT
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 18.09.2009
Rozmiar: 51 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 553

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SubiektSprint

SubiektSprint to program wrocławskiej firmy InsERT pozwalający zoptymalizować i uprościć sprzedaż oraz jej zarządzanie. Subiekt Sprint, najnowszy program insERTu, jest wyposażony w moduł sprzedażowy obsługujący m.in. drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych i wagi elektroniczne i pozwalający wystawiać paragony i faktury oraz wyszukiwać towary. Drugi moduł, moduł zarządzania, daje możliwość kontrolowania finansów, asortymentu i zarządzania kasjerami. Specjalnie zaprojektowany interfejs oraz kompatybilność z wieloma urządzeniami zewnętrznymi zapewnia błyskawiczną obsługę klienta i zarządzanie sklepem. SubiektSprint działa po polsku. Jeśli potrzebujesz wydajnego programu sprzedażowego wybierz wersję ewaluacyjną SubiektSprint i ściągnij ja z naszego serwisu.

Subiekt Sprint jest systemem pozwalającym prowadzić sprzedaż detaliczną w sklepach jedno- i wielostanowiskowych, placówkach samoobsługowych oraz sieciach handlowych. Program jest kompatybilny z systemem sprzedaży Subiekt GT, z którym wymienia informacje o towarach, cenach i kontrahentach. Subiekt Sprint posiada moduł „Zarządzanie sklepem”. Jego ważniejsze funkcje to: współpraca z programem Subiekt GT (przez co SubiektSprint pozwala na download danych o towarach, kontrahentach, cennikach, danych o podmiocie, użytkownikach oraz eksport sprzedaży); zarządzanie asortymentem (przyjęcie towaru, zwrot towaru, inwentaryzacja); cenniki; delegowanie i rozliczanie sprzedawców; zarządzanie personelem - nadawanie uprawnień użytkownikom. SubiektSprint za darmo dostępny jest w wersji testowej ważnej 45 dni od daty instalacji.

Najważniejszymi funkcjami sprzedażowymi programu Subiekt Sprint są: identyfikacja towaru czytnikiem kodów kreskowych; zróżnicowane metody wyszukiwania (według nazwy, symbolu, poprzez mechanizm InsTYNKT); drukowanie fiskalne na drukarce fiskalnej pojedynczych pozycji na dokumencie sprzedaży po zeskanowaniu towaru lub wszystkich pozycji po zakończeniu transakcji; przyjmowanie płatności w różnych walutach i w różnych formach (gotówka, karta, bon); obsługa urządzeń zewnętrznych takich jak drukarki fiskalne, wagi elektroniczne, klawiaturowe czytniki kodów kreskowych, czytniki kart magnetycznych, wyświetlacze, szuflady; funkcja udzielenia rabatu lub zmiany ceny; możliwość pobrania części utargu w trakcie pracy sprzedawcy; opcja anulowanie pozycji lub całego dokumentu; wystawianie paragonów i faktur. Przetestuj SubiektSprint za free.

Wymagania systemowe programu Subiekt Sprint:
Subiekt GT w wersji co najmniej 1.20, komputer z procesorem minimalnie 800 MHz, minimalnie 256 MB RAM, MS Internet Explorer 6.0 lub nowszy, 500 MB wolnego miejsca na dysku twardym, napęd CD-ROM, Microsoft SQL Server 2005 lub 2008 (bezpłatna wersja Microsoft SQL Server 2005 Express Edition dołączona jest na płycie instalacyjnej), platforma .NET Framework 2.0 (dostępna na instalacyjnym CD), dowolny klawiaturowy czytnik kodów kreskowych, dowolna drukarka pracująca na OS Windows. System operacyjny Windows XP i Windows Vista. Na oficjalne wiadomości dotyczące działania Subiekt Sprint na Windows 7 należy zaczekać do oficjalnej premiery nowego systemu Microsoft. Jak przystało na program polskiego autorstwa SubiektSprint w wersji pl działa w 100%. Aby używać SubiektSprint spolszczenie nie jest potrzebne.

Cena programu Subiekt Sprint
Cena licencji na pierwsze stanowisko sprzedaży to brutto 488PLN. Pełna listę dystrybutorów programu Subiekt Sprint można znaleźć na stronie oficjalnej producenta www.insert.com.pl. SubiektSprint i inne programy firmy insERT można wypróbować zamawiając bezpłatną płytę demo bezpośrednio z firmy insERT.


Subiekt Sprint - licencja    
SubiektSprint nie jest freeware. Darmowy Subiekt Sprint jest trial – działa bez ograniczeń funkcjonalnych na jednym stanowisku sprzedaży przez 45 dni.

Jeśli jesteś zdecydowany przetestować SubiektSprint już teraz, pobierz go z naszego serwisu. Zapraszamy do naszego działu Firma, gdzie oprócz programu Subiekt Sprint do pobrania czekają inne darmowe aplikacje pozwalające usprawnić działanie twojej firmy.

Podobne Obsługa sprzedaży i magazynu

 • ObSp Obsługa Sprzedaży

  Program Obsługa Sprzedaży ObSp pozwala użytkownikowi na wystawiania faktur oraz sprawne zarządzanie firmowym magazynem.

 • WF-Mag

  Program WF-Mag dla Windows (SQL) przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, o różnym profilu działalności.

 • SMART System

  SMART System jest oprogramowaniem przeznaczonym dla przedsiębiorstw handlowych, produkcyjnych i usługowych. Aplikacja umożliwia zarządzanie produkcją i magazynem towarów, zapewnia również kompleksową obsługę sprzedaży oraz zamówień, wspomaga zarządzanie łańcuchem dostaw oraz ewidencję rozrachunków.

 • Asystent Magazyn

  Asystent Magazyn 2013 to aplikacja ułatwiająca zarządzanie zasobami magazynów, która charakteryzuje się przede wszystkim prostotą działania oraz dużą liczbą opcji.

 • Asystent Agent Ubezpieczeń

  Asystent Agent Ubezpieczeń 2011 to jak sam tytuł sugeruje aplikacja stworzona przede wszystkim z myślą o ludziach pracujących w ubezpieczeniach, która ma za zadanie ułatwić obsługę biura agencji ubezpieczeniowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SubiektSprintAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie