Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sprzedaż i Magazyn

Kategoria: Obsługa sprzedaży i magazynu
Producent: LeftHand
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.12.2010
Rozmiar: 21.2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 275

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Sprzedaż i Magazyn

Sprzedaż i Magazyn to kompleksowy program, przeznaczony do obsługi firmy pod kątem sprzedażowo-magazynowym. Składa się on z kilkunastu powiązanych ze sobą modułów, które tworzą razem użyteczne narzędzie, dzięki któremu każda mała lub duża firma poradzi sobie bez problemu z obsługą takich rzeczy jak magazyn czy faktury.  Nie jest to program darmowy, jednak mamy na naszych stronach darmową wersję demonstracyjną, która pozwoli na testowanie go za darmo przez sześćdziesiąt dni. To wystarczający okres czasu, aby stwierdzić, czy warto wydać 250 złotych na jego pełną wersję.

Jak i inne programy do obsługi magazynu, tak i ten posiada wszystkie potrzebne opcje. Mamy tu więc obsługę zamówień, kartotekę towarów i usług, moduł remanentów, a także możliwość stworzenie nieograniczonej ilości magazynów. Dodatkowo Sprzedaż i Magazyn to także baza danych dotycząca kontrahentów. Dzięki temu wszystkie dane niezbędne do przelewu czy wystawienia faktury można łatwo i wygodnie odnaleźć. Program pracuje zarówno w Intenecie, jak i sieci LAN. Można uruchamiać go z poziomu przeglądarki – wykorzystywane jest w tym celu oprogramowanie nxserver,

Wszystkie utworzone w tym programie dane i raporty można wyeksportować do formatu PDF. Dzięki temu nie ma problemów z przesłaniem maili rachunków czy faktur. Oczywiście aplikacja pozwoli także na inne użyteczne czynności, jak na przykład stworzenie cenników netto i brutto. Nie zabraknie również możliwości wykonywanie spisu z natury. Jak więc widać Sprzedaż i Magazyn to świetny program, który z pewnością przyda się w każdej firmie. Dzięki wersji demo można się o tym przekonać samemu – zapraszamy więc do pobrania!

Podobne Obsługa sprzedaży i magazynu

 • SYSTEM OBSŁUGI ZLECEŃ PL+

  SYSTEM OBSŁUGI ZLECEŃ PL+ to oprogramowanie, które pomoże użytkownikowi w sprawnym zarządzaniu i obsłudze zleceń klientów na towary oraz usługi.

 • SMART System

  SMART System jest oprogramowaniem przeznaczonym dla przedsiębiorstw handlowych, produkcyjnych i usługowych. Aplikacja umożliwia zarządzanie produkcją i magazynem towarów, zapewnia również kompleksową obsługę sprzedaży oraz zamówień, wspomaga zarządzanie łańcuchem dostaw oraz ewidencję rozrachunków.

 • Sprzedaż i Magazyn

  Sprzedaż i Magazyn to program przeznaczony dla przedsiębiorstw handlowych, które prowadzą magazyn.

 • WF-Mag

  Program WF-Mag dla Windows (SQL) przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, o różnym profilu działalności.

 • KASA

  Kasa, to program wydany przez SebSoft, którego celem jest wsparcie obsługi dla firm. Kasa jest jedną z wielu aplikacji, które można nabyć u polskiego producenta oprogramowania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sprzedaż i MagazynAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie