Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SMART SYSTEM 2.86

Kategoria: Obsługa sprzedaży i magazynu
Producent: SOFT-STUDIO
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 13.12.2013
Rozmiar: 15.8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 120

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis SMART SYSTEM 2.86

Smart System produkcji polskiego dewelopera SOFT-STUDIO to profesjonalne oprogramowanie handlowo-magazynowe, które zapewni kompleksową obsługę sprzedaży oraz możliwość zarządzania magazynem zarówno w mniejszych firmach, jak i dużych przedsiębiorstwach. Dodatkowo program pozwala na zarządzanie firmowymi finansami, które są wynikiem sprzedaży oraz zakupów.

Łącznie do dyspozycji użytkownika oddanych zostało sześć różnych modułów:

- Sprzedaż,
- Magazyn,
- Kasa,
- Zamówienia,
- Rabaty,
- Raporty.

Dzięki takiemu podziałowi, całość jest niezwykle przejrzysta i prosta w obsłudze. Nie zabrakło tutaj także systemu podpowiedzi, który dodatkowo ułatwi pracę z programem. SMART SYSTEM to także ogromne możliwości personalizacji. Liczne opcje konfiguracyjne ułatwią dostosowanie oprogramowania do indywidualnych potrzeb oraz pozwolą na aktualizacje podyktowana częstymi zmianami przepisów oraz prawa.  Warto także dodać, że producent zadbał o to, aby całość obsługiwała najpopularniejsze drukarki fiskalne.

Podobne Obsługa sprzedaży i magazynu

 • KASA

  Kasa, to program wydany przez SebSoft, którego celem jest wsparcie obsługi dla firm. Kasa jest jedną z wielu aplikacji, które można nabyć u polskiego producenta oprogramowania.

 • ObSp Obsługa Sprzedaży

  Program Obsługa Sprzedaży ObSp pozwala użytkownikowi na wystawiania faktur oraz sprawne zarządzanie firmowym magazynem.

 • Asystent Agent Ubezpieczeń

  Asystent Agent Ubezpieczeń 2011 to jak sam tytuł sugeruje aplikacja stworzona przede wszystkim z myślą o ludziach pracujących w ubezpieczeniach, która ma za zadanie ułatwić obsługę biura agencji ubezpieczeniowej.

 • Fakturzysta Classic

  Fakturzysta Classic jest to rozbudowany i sprawdzony program do sprzedaży w małej firmie.

 • Pomocnik Kasjera

  Pomocnik Kasjera to zajmująca niewiele miejsca aplikacja, która w znacznym stopniu może ułatwić pracę osobą zatrudnionym na stanowisku kasjera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SMART SYSTEM 2.86

dodał: ~kk , 02.02.2015

darmowe jest tylko dla 100 pierwszych dokumentów, później - płać!!

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie