Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SMART SYSTEM 2.86

Kategoria: Obsługa sprzedaży i magazynu
Producent: SOFT-STUDIO
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 13.12.2013
Rozmiar: 15.8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 121

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis SMART SYSTEM 2.86

Smart System produkcji polskiego dewelopera SOFT-STUDIO to profesjonalne oprogramowanie handlowo-magazynowe, które zapewni kompleksową obsługę sprzedaży oraz możliwość zarządzania magazynem zarówno w mniejszych firmach, jak i dużych przedsiębiorstwach. Dodatkowo program pozwala na zarządzanie firmowymi finansami, które są wynikiem sprzedaży oraz zakupów.

Łącznie do dyspozycji użytkownika oddanych zostało sześć różnych modułów:

- Sprzedaż,
- Magazyn,
- Kasa,
- Zamówienia,
- Rabaty,
- Raporty.

Dzięki takiemu podziałowi, całość jest niezwykle przejrzysta i prosta w obsłudze. Nie zabrakło tutaj także systemu podpowiedzi, który dodatkowo ułatwi pracę z programem. SMART SYSTEM to także ogromne możliwości personalizacji. Liczne opcje konfiguracyjne ułatwią dostosowanie oprogramowania do indywidualnych potrzeb oraz pozwolą na aktualizacje podyktowana częstymi zmianami przepisów oraz prawa.  Warto także dodać, że producent zadbał o to, aby całość obsługiwała najpopularniejsze drukarki fiskalne.

Podobne Obsługa sprzedaży i magazynu

 • ObSp Obsługa Sprzedaży

  Program Obsługa Sprzedaży ObSp pozwala użytkownikowi na wystawiania faktur oraz sprawne zarządzanie firmowym magazynem.

 • Asystent Agent Ubezpieczeń

  Asystent Agent Ubezpieczeń 2011 to jak sam tytuł sugeruje aplikacja stworzona przede wszystkim z myślą o ludziach pracujących w ubezpieczeniach, która ma za zadanie ułatwić obsługę biura agencji ubezpieczeniowej.

 • LoMag

  Funkcjonalny i bardzo przydatny program, który sprawdzi się przede wszystkim przy zarządzaniu magazynami w małym i średnim przedsiębiorstwie usługowo-handlowym.

 • Faktura Small Business - HANDEL

  Z programu Faktura Small Business - HANDEL korzystają zarówno małe jak i średnie firmy. Szczególnie chodzi tu o te przedsiębiorstwa, które doceniają czas, a także komfort pracy. Przy użyciu danej aplikacji są wstanie wystawić kilka rodzajów faktury.

 • Subiekt GT

  Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego itp.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SMART SYSTEM 2.86

dodał: ~kk , 02.02.2015

darmowe jest tylko dla 100 pierwszych dokumentów, później - płać!!

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie