Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SMART System

Kategoria: Obsługa sprzedaży i magazynu
Producent: SOFT-STUDIO
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.05.2011
Rozmiar: 10,88 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 666

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SMART System

SMART System jest oprogramowaniem przeznaczonym dla przedsiębiorstw handlowych, produkcyjnych i usługowych. Aplikacja umożliwia zarządzanie produkcją i magazynem towarów, zapewnia również kompleksową obsługę sprzedaży oraz zamówień, wspomaga zarządzanie łańcuchem dostaw oraz ewidencję rozrachunków. Dzięki oprogramowaniu mamy możliwość efektywnie zarządzać cenami w wielu walutach jak również automatyzować procesy biznesowe.
Program posiada wiele możliwości konfiguracji, między innymi mamy możliwość samodzielnie rozbudowywać program pd kątem zmieniającej się firmy czy przepisów prawa. SMART System jest oprogramowaniem składającym się z siedmiu zintegrowanych modułów, które współpracują ze sobą i są dobierane w zależności od potrzeb danej firmy.
Moduły wchodzące w skład aplikacji to:

Smart MAGAZYN – Pozwala kontrolować stan magazynu oraz zarządzać towarami – zarówno ilościowo jak i wartościowo. Daje również możliwość organizowania i realizowania procesów produkcji, między innymi przetwarzania półproduktów w celu wytworzenia produktu końcowego.

Smart SPRZEDAŻ – Jest programem do  faktur, rachunków oraz dokumentów sprzedaży, ułatwia i przyspiesza cały proces związany z obsługą sprzedaży. Daje możliwość tworzenia i wydruku dokumentów sprzedaży, cenników, ofert, rezerwacji towarów. Aplikacja umożliwia również import aukcji z serwisu z Allegro i przetworzenie ich na faktury lub paragony.

Smart ZAMÓWIENIE – Służy do tworzenia zamówień dla dostawców. Zamówienia mogą być tworzone ręcznie lub generowane automatycznie na podstawie analizy rozchodu, przychodu i stanu magazynu wygenerowanego przez moduły Smart Magazyn i Smart Sprzedaż.

Smart KASA – aplikacja, która służy do zarządzania należnościami klientów oraz zobowiązaniami do dostawców. Umożliwia również bieżące śledzenie stanu rozliczeń z dostawcami i odbiorcami. Program współdziała z modułem Smart Sprzedaż, z którego otrzymuje informacje.

Smart ABONAMENTY – Pozwala na automatyczne tworzenie dokumentów zakupu oraz sprzedaży. Dzięki temu możliwa jest automatyzacja comiesięcznego procesu wprowadzania stałych kosztów do systemu oraz realizacja usług abonamentowych.

Smart RABATY – Umożliwia tworzenie akcji rabatowych oraz definiowanie indywidualnych rabatów jak również cen sprzedaży dla każdego nabywcy, grupy towarów czy poszczególnych towarów. Program przydaje się szczególnie przy obsłudze klientów strategicznych, dla których przygotowywane są  wyspecjalizowane warunki sprzedaży.

Smart RAPORTY – Tworzy wszelkiego rodzaju analizy, raporty i zestawienia w oparciu o dane uzyskane z modułów Smart Sprzedaż czy Smart Magazyn. Można dowolnie ustalać jakie wartości mają zostać pokazane w raportach. Dodatkowo raport może zostać przesłane przy pomocy internetu bezpośrednio do osoby zainteresowanej.

Dostępna na naszej stronie wersja demonstracyjna posiada wszystkie funkcje, które zostają ograniczone po utworzeniu 100 dokumentów.

Podobne Obsługa sprzedaży i magazynu

 • KASA

  Kasa, to program wydany przez SebSoft, którego celem jest wsparcie obsługi dla firm. Kasa jest jedną z wielu aplikacji, które można nabyć u polskiego producenta oprogramowania.

 • Ramzes Magazyn

  Ramzes Magazyn to jedna z profesjonalnych aplikacji wchodzących w skład zintegrowanego pakietu Ramzes. Całość została stworzona specjalnie z myślą o obsłudze małych i średnich firm oraz przedsiębiorstw handlowo-usługowych.

 • WF-Mag

  Program WF-Mag dla Windows (SQL) przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, o różnym profilu działalności.

 • LoMag

  Funkcjonalny i bardzo przydatny program, który sprawdzi się przede wszystkim przy zarządzaniu magazynami w małym i średnim przedsiębiorstwie usługowo-handlowym.

 • Asystent Magazyn

  Asystent Magazyn 2013 to aplikacja ułatwiająca zarządzanie zasobami magazynów, która charakteryzuje się przede wszystkim prostotą działania oraz dużą liczbą opcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SMART SystemAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie