Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sello 1.8.1

Kategoria: Obsługa sprzedaży i magazynu
Producent: InsERT Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.07.2008
Data modyfikacji: 29.12.2011
Rozmiar: 119.4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 678

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Sello 1.8.1

Sello to wszechstronne narzędzie wspomagające sprzedaż w serwisach aukcyjnych.

Zainstalowane na Twoim komputerze komunikuje się przez Internet z serwisami z rodziny Allegro.pl, wspierając sprzedawcę na wszystkich etapach obsługi aukcji: od przygotowania i wystawienia, poprzez śledzenie sprzedaży, po obsługę transakcji z klientami. Pomaga śledzić płatności, przygotowywać paczki i wydruki. Posiada wbudowany moduł poczty internetowej i Strefę Sello – oparty na stronach WWW system komunikacji z klientami. Integracja Sello z wiodącym na rynku systemem sprzedaży Subiekt GT umożliwia sprawną i kompleksową obsługę przedsiębiorstwa.


Sello współpracuje z:
serwisami aukcyjnymi z rodziny Allegro: Allegro.pl, Aukro.cz, Aukro.ru, Teszvesz.hu poprzez interfejs WebAPI;
Subiektem GT, systemem sprzedaży firmy InsERT w wersji 1.12 SP1 lub wyższej;
serwerami pocztowymi POP3/SMTP.

Aukcje
Pobieranie i obsługa aukcji wystawionych poza Sello.
Przygotowywanie aukcji również z wykorzystaniem szablonów.
Sprawdzanie opłat za aukcję.
Przygotowywanie aukcji z opóźnieniem czasowym.
Możliwość przygotowania jednolitego opisu dla wielu aukcji.
Możliwość śledzenia przebiegu wszystkich aukcji (również z wielu kont na serwisach aukcyjnych) w jednym miejscu.
Zbiorcze wystawianie aukcji.
Wystawianie aukcji i wsparcie dla sprzedaży międzynarodowej, w tym możliwość zdefiniowania osobnych cen i opisów danego towaru dla różnych serwisów aukcyjnych.
Wysyłanie użytych w opisie aukcji zdjęć i grafik na serwer FTP.
Możliwość ręcznego zgrupowania dowolnych aukcji.
Możliwość powiązania aukcji z danym towarem.
Obsługa parametrów specyficznych dla danych kategorii aukcji.
Możliwość wykorzystania pól własnych w opisach aukcji oraz wiadomościach.

Transakcje
Rejestracja sprzedaży w serwisie aukcyjnym.
Możliwość zmiany listy towarów, ceny za przesyłkę itp.
Grupowanie transakcji np. w celu rejestracji wspólnej wpłaty lub przygotowania wspólnej wysyłki.
Gromadzenie wszystkich ustaleń z klientem dzięki:
podpiętym do transakcji wiadomościom e-mail;
łatwo dostępnym notatkom do transakcji.
Możliwość wystawiania i modyfikacji dokumentów w Subiekcie GT.
Oddzielne adresy do wysyłki towarów oraz do tworzenia dokumentów dostępne w danych klienta.
Wszelkie zmiany w transakcji są zapisywane w historii transakcji, co pozwala np. ustalić autora i datę wprowadzonej zmiany.
Grupowanie transakcji wg klienta.
Automatyczne wysyłanie wiadomości o zdefiniowanej treści dla nowych transakcji, po zgrupowaniu oraz po zarejestrowaniu wpłaty.
Możliwość zdefiniowana domyślnych parametrów transakcji, takich jak sposób wysyłki czy forma płatności.

Paczki
Możliwość przygotowywania paczek (jednej lub wielu) do transakcji. Obsługa różnych dostawców pocztowych i różnych typów przesyłek dla danego dostawcy. Zbiorcza obsługa paczek poprzez listy wysyłkowe. Przygotowywanie wydruków magazynowych zawierających listę towarów do danej paczki.
Wydruki dokumentów pocztowych, w tym: książka nadawcza, adres pomocniczy i potwierdzenie nadania. Automatyczne wysyłanie wiadomości o zdefiniowanej treści po oznaczeniu paczki jako wysłanej. Automatyczne tworzenie paczki po przejściu transakcji w określony stan.

Strefa Sello
W Strefie Sello automatycznie tworzone są strony WWW obsługiwanych przez Sello transakcji. Dzięki nim sprzedawca może sprawniej kontaktować się ze swoimi klientami.
Na stronie WWW klient może sprawdzić stan swojej transakcji oraz wprowadzić adres do wysyłki, do faktury VAT lub dodać swoje uwagi. Po pobraniu danych sprzedawca widzi w transakcji informacje zapisane przez klienta. Dzięki temu oszczędza czas na przepisywanie ręczne adresów lub obsługiwanie wiadomości od klienta.

Obsługa poczty elektronicznej
Odbierane wiadomości są automatycznie rozpoznawane i przypisywane do klienta, aukcji, transakcji lub paczki, co przyspiesza obsługę każdej wiadomości i pozostawia ją w historii kontaktów z klientem.
Szybkie tworzenie wiadomości do klientów, również z wykorzystaniem szablonów wiadomości.
Możliwość zdefiniowania wiadomości automatycznych, generowanych po pewnych zdarzeniach w programie, np. rejestracja wpłaty od klienta czy wysłanie paczki.
Oznaczenie wiadomości nieprzeczytanych.
Obsługa załączników do wiadomości.
Mailing – wysyłka jednej wiadomości do wielu użytkowników.
Możliwość wykorzystania pól własnych, np. [Klient::AdresPodst], [Transakcja::DoZaplaty] do tworzenia wiadomości.

Komentarze
Pobieranie i wystawianie komentarzy do transakcji. Wystawianie komentarzy zbiorczych. Szablony treści komentarzy. Możliwość szybkiej odpowiedzi na komentarz.

Usprawnienie pracy dzięki wbudowanym szablonom
Szablony aukcji – ułatwiają wystawianie serii aukcji w jednej kategorii. Szablony opisów – pozwalają przygotować spójny wygląd wszystkich aukcji, np. poprzez wstawienie logo firmy, regulaminu czy dodatkowych informacji. Szablony komentarzy – pozwalają zaoszczędzić czas na wpisywanie treści każdego komentarza osobno. Szablony wiadomości – przyspieszają tworzenie korespondencji z klientami, mogą zawierać rozwijalne pola własne zawierające dane dotyczące konkretnej sprzedaży lub klienta.

Automatyczne wysyłanie i odbieranie danych
Podstawą pracy Sello jest komunikacja z serwisami aukcyjnymi. Użytkownik może w dowolnym momencie wywołać synchronizację części lub wszystkich danych. Może też skonfigurować automat, który w określonych odstępach czasu będzie przeprowadzał synchronizację. Informacja o odebraniu danych wyświetlana jest w okienku powiadomień, nawet wówczas, jeśli program pracuje w tle.
Podsumowanie wysyłania i odbierania danych jest zawsze dostępne poprzez Raport.

Współpraca z Subiektem GT
Pobieranie informacji o towarach i ich stanach z Subiekta GT do Sello. Możliwość wskazania wybranego magazynu i poziomu cen. Tworzenie dokumentów wstępnych dla towarów powiązanych z Subiektem GT (zamówienie od klienta z możliwością rezerwacji towarów). Możliwość realizacji zamówienia poprzez dokument końcowy (FS – Faktura sprzedaży, PA – Paragon, PAI – Paragon imienny).
Aktualizacja zamówienia po zmianie listy towarów w transakcji.
Wprowadzanie klientów do bazy danych Subiekta GT.
Przestrzeganie uprawnień użytkowników z Subiekta GT.
Możliwość dodawania kosztów wysyłki jako pozycji na dokumencie.

Praca na wielu kontach jednocześnie
W Sello możliwe jest zdefiniowanie kilku kont z serwisu aukcyjnego w jednej bazie danych. Umożliwia to spójną obsługę wszystkich aukcji oraz transakcji bez konieczności zmiany profilu. Aktualnie wybrane konto jest zawsze widoczne w polu Konto.

Praca sieciowa wielu użytkowników
Dzięki zastosowaniu rozbudowanego serwera bazy danych MS SQL Server 2005 możliwa jest praca wielu użytkowników na wspólnej bazie danych. W Sello wprowadzono rozbudowany system uprawnień dla poszczególnych pracowników. Administrator programu (Szef) może przydzielać pracownikom uprawnienia do poszczególnych funkcji aplikacji.
Każda aukcja, transakcja i paczka mają swojego opiekuna, co pozwala na odnalezienie osoby odpowiedzialnej za dany obiekt.

Bezpieczeństwo danych
W Sello dostępny jest mechanizm archiwizacji bazy danych, pozwalający utworzyć kopie zapasowe danych. Wszelkie hasła dostępu do kont są przechowywane jedynie w lokalnej bazie danych użytkownika i wykorzystywane tylko do celów niezbędnych dla poprawnej pracy programu, takich jak np. wystawianie aukcji czy pobieranie wiadomości pocztowych.
Komunikacja z serwerami zewnętrznymi odbywa się poprzez szyfrowany kanał HTTPS.

Inne

 • Elastyczne sortowanie kolumn oraz mechanizmy filtrowania oraz wyszukiwania.
 • Możliwość zdefiniowania pól własnych, takich jak Wizytówka czy Regulamin.
 • Aby ułatwić zarządzanie danymi, użytkownik może wprowadzić grupy oraz cechy dla aukcji, towarów, transakcji oraz klientów.
 • Interfejs użytkownika pozwalający na przeglądanie i edycję elementów powiązanych.
 • Rozbudowana pomoc kontekstowa wewnątrz programu (wywoływana przez F1) oraz forum użytkowników.

Podobne Obsługa sprzedaży i magazynu

 • WF-Mag

  Program WF-Mag dla Windows (SQL) przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, o różnym profilu działalności.

 • KASA

  Kasa, to program wydany przez SebSoft, którego celem jest wsparcie obsługi dla firm. Kasa jest jedną z wielu aplikacji, które można nabyć u polskiego producenta oprogramowania.

 • Asystent Agent Ubezpieczeń

  Asystent Agent Ubezpieczeń 2011 to jak sam tytuł sugeruje aplikacja stworzona przede wszystkim z myślą o ludziach pracujących w ubezpieczeniach, która ma za zadanie ułatwić obsługę biura agencji ubezpieczeniowej.

 • Ramzes Magazyn

  Ramzes Magazyn to jedna z profesjonalnych aplikacji wchodzących w skład zintegrowanego pakietu Ramzes. Całość została stworzona specjalnie z myślą o obsłudze małych i średnich firm oraz przedsiębiorstw handlowo-usługowych.

 • Pomocnik Kasjera

  Pomocnik Kasjera to zajmująca niewiele miejsca aplikacja, która w znacznym stopniu może ułatwić pracę osobą zatrudnionym na stanowisku kasjera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sello 1.8.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie