Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sprzedaż i Magazyn 1.4

Kategoria: Obsługa sprzedaży i magazynu
Producent: Fineco Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.04.2011
Rozmiar: 1,95 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 409

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Sprzedaż i Magazyn 1.4

Sprzedaż i Magazyn to program przeznaczony dla przedsiębiorstw handlowych, które prowadzą magazyn. Dzięki tej aplikacji możliwe jest szybkie i wygodne wystawianie dokumentów handlowych jak również ich korekta. Dodatkowo program umożliwia kontrolę stanu ilościowego towarów. Aplikacja ta została tak zaprojektowana, aby praca z nią była prosta i przyjemna. Posiada wygodny i intuicyjny interfejs co znacznie podnosi wydajność pracy. Dzięki programowi Sprzedaż i Magazyn mamy szybki dostęp do wszystkich potrzebnych danych kontrahentów, jak również cennika towarów i usług. Aplikacja dodatkowo monitoruje stan magazynu, dzięki czemu mamy stały wgląd w ilość posiadanych towarów. Opcje zestawień w postaci tabel czy wykresów pozwalają na analizę sprzedaży w dowolnym okresie. Program ten działa na systemach operacyjnych Windows. Do jego najważniejszych funkcji można zaliczyć łatwe i szybkie wystawianie dokumentów takich jak: faktura VAT, faktura proforma, faktura VAT do WZ oraz faktura VAT korekta. Ponadto program daje możliwość szybkiego i łatwego wprowadzania dokumentów zakupu takich jak : rachunek, faktura VAT, faktura VAT do PZ, faktura VAT korekta czy nota korygująca. Wprowadzanie dokumentów magazynowych takich jak wydanie na zewnątrz czy przyjęcie z zewnątrz również przebiega szybko i sprawnie. Więcej szczegółowych informacji dotyczących aplikacji dostępne jest na stronie producenta.

Podobne Obsługa sprzedaży i magazynu

 • SMART System

  SMART System jest oprogramowaniem przeznaczonym dla przedsiębiorstw handlowych, produkcyjnych i usługowych. Aplikacja umożliwia zarządzanie produkcją i magazynem towarów, zapewnia również kompleksową obsługę sprzedaży oraz zamówień, wspomaga zarządzanie łańcuchem dostaw oraz ewidencję rozrachunków.

 • SYSTEM OBSŁUGI ZLECEŃ PL+

  SYSTEM OBSŁUGI ZLECEŃ PL+ to oprogramowanie, które pomoże użytkownikowi w sprawnym zarządzaniu i obsłudze zleceń klientów na towary oraz usługi.

 • Asystent Firma 2013

  Prowadzisz firmę? Asystent Firma 2013 to niezwykle przydatny program, który ułatwi zarządzanie działem handlowym. Dzieki rozbudowanej funkcjonalności o intuicyjnemu interfejsowi zarządzenie firmą stanie się o wiele prostsze.

 • Y.Shipping

  Bardzo praktyczny i prosty w obsłudze program, który wspomaga organizację wysyłek paczek w niewielkiej firmie bądź średnim przedsiębiorstwie.

 • ObSp Obsługa Sprzedaży

  ObSp Obsługa Sprzedaży firmy Varico to specjalistyczne oprogramowanie, które ułatwi pracę w każdej firmie handlowej (zarówno małej, jak i średniej).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sprzedaż i Magazyn 1.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie