Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sprzedaż i Magazyn 1.4

Kategoria: Obsługa sprzedaży i magazynu
Producent: Fineco Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.04.2011
Rozmiar: 1,95 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 414

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Sprzedaż i Magazyn 1.4

Sprzedaż i Magazyn to program przeznaczony dla przedsiębiorstw handlowych, które prowadzą magazyn. Dzięki tej aplikacji możliwe jest szybkie i wygodne wystawianie dokumentów handlowych jak również ich korekta. Dodatkowo program umożliwia kontrolę stanu ilościowego towarów. Aplikacja ta została tak zaprojektowana, aby praca z nią była prosta i przyjemna. Posiada wygodny i intuicyjny interfejs co znacznie podnosi wydajność pracy. Dzięki programowi Sprzedaż i Magazyn mamy szybki dostęp do wszystkich potrzebnych danych kontrahentów, jak również cennika towarów i usług. Aplikacja dodatkowo monitoruje stan magazynu, dzięki czemu mamy stały wgląd w ilość posiadanych towarów. Opcje zestawień w postaci tabel czy wykresów pozwalają na analizę sprzedaży w dowolnym okresie. Program ten działa na systemach operacyjnych Windows. Do jego najważniejszych funkcji można zaliczyć łatwe i szybkie wystawianie dokumentów takich jak: faktura VAT, faktura proforma, faktura VAT do WZ oraz faktura VAT korekta. Ponadto program daje możliwość szybkiego i łatwego wprowadzania dokumentów zakupu takich jak : rachunek, faktura VAT, faktura VAT do PZ, faktura VAT korekta czy nota korygująca. Wprowadzanie dokumentów magazynowych takich jak wydanie na zewnątrz czy przyjęcie z zewnątrz również przebiega szybko i sprawnie. Więcej szczegółowych informacji dotyczących aplikacji dostępne jest na stronie producenta.

Podobne Obsługa sprzedaży i magazynu

 • WF-Mag

  Program WF-Mag dla Windows (SQL) przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, o różnym profilu działalności.

 • LoMag

  Funkcjonalny i bardzo przydatny program, który sprawdzi się przede wszystkim przy zarządzaniu magazynami w małym i średnim przedsiębiorstwie usługowo-handlowym.

 • ObSp Obsługa Sprzedaży

  ObSp Obsługa Sprzedaży firmy Varico to specjalistyczne oprogramowanie, które ułatwi pracę w każdej firmie handlowej (zarówno małej, jak i średniej).

 • Asystent Magazyn

  Asystent Magazyn 2013 to aplikacja ułatwiająca zarządzanie zasobami magazynów, która charakteryzuje się przede wszystkim prostotą działania oraz dużą liczbą opcji.

 • Subiekt GT

  Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego itp.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sprzedaż i Magazyn 1.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie