Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pomocnik Kasjera 1.0

Kategoria: Obsługa sprzedaży i magazynu
Producent: STACKSOFT
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.12.2013
Rozmiar: 1.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 155

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Pomocnik Kasjera 1.0

Pomocnik Kasjera to zajmująca niewiele miejsca aplikacja, która w znacznym stopniu może ułatwić pracę osobą zatrudnionym na stanowisku kasjera. Do podstawowych funkcji programu należy rozpisywanie dowolnej, wprowadzonej kwoty na poszczególne nominały (uwzględnia ilość gotówki, która aktualnie znajduje się w kasie oraz monitoruje jej stan).

Ponadto użytkownik w każdej chwili może wydrukować prosty raport z wygenerowanej rozpiski. Proste w obsłudze menu w języku polskim nie powinno nikomu sprawić problemu. Warto dodać, że do korzystania z Pomocnika Kasjera nie wymagana jest myszka - wszystkie opcje dostępne są z poziomu klawiatury.

Podobne Obsługa sprzedaży i magazynu

 • SMART System

  SMART System jest oprogramowaniem przeznaczonym dla przedsiębiorstw handlowych, produkcyjnych i usługowych. Aplikacja umożliwia zarządzanie produkcją i magazynem towarów, zapewnia również kompleksową obsługę sprzedaży oraz zamówień, wspomaga zarządzanie łańcuchem dostaw oraz ewidencję rozrachunków.

 • LoMag

  Funkcjonalny i bardzo przydatny program, który sprawdzi się przede wszystkim przy zarządzaniu magazynami w małym i średnim przedsiębiorstwie usługowo-handlowym.

 • Faktura Small Business - HANDEL

  Z programu Faktura Small Business - HANDEL korzystają zarówno małe jak i średnie firmy. Szczególnie chodzi tu o te przedsiębiorstwa, które doceniają czas, a także komfort pracy. Przy użyciu danej aplikacji są wstanie wystawić kilka rodzajów faktury.

 • KASA

  Kasa, to program wydany przez SebSoft, którego celem jest wsparcie obsługi dla firm. Kasa jest jedną z wielu aplikacji, które można nabyć u polskiego producenta oprogramowania.

 • Sprzedaż i Magazyn

  Sprzedaż i Magazyn to program przeznaczony dla przedsiębiorstw handlowych, które prowadzą magazyn.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pomocnik Kasjera 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie