Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pomocnik Kasjera 1.0

Kategoria: Obsługa sprzedaży i magazynu
Producent: STACKSOFT
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.12.2013
Rozmiar: 1.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 150

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Pomocnik Kasjera 1.0

Pomocnik Kasjera to zajmująca niewiele miejsca aplikacja, która w znacznym stopniu może ułatwić pracę osobą zatrudnionym na stanowisku kasjera. Do podstawowych funkcji programu należy rozpisywanie dowolnej, wprowadzonej kwoty na poszczególne nominały (uwzględnia ilość gotówki, która aktualnie znajduje się w kasie oraz monitoruje jej stan).

Ponadto użytkownik w każdej chwili może wydrukować prosty raport z wygenerowanej rozpiski. Proste w obsłudze menu w języku polskim nie powinno nikomu sprawić problemu. Warto dodać, że do korzystania z Pomocnika Kasjera nie wymagana jest myszka - wszystkie opcje dostępne są z poziomu klawiatury.

Podobne Obsługa sprzedaży i magazynu

 • Ewa - Fakturowanie i magazyn

  Program Ewa - Fakturowanie i magazyn przeznaczony jest do obsługi sprzedaży zarówno w dużych jak i mniejszych firmach.

 • Faktura Small Business - HANDEL

  Z programu Faktura Small Business - HANDEL korzystają zarówno małe jak i średnie firmy. Szczególnie chodzi tu o te przedsiębiorstwa, które doceniają czas, a także komfort pracy. Przy użyciu danej aplikacji są wstanie wystawić kilka rodzajów faktury.

 • SYSTEM OBSŁUGI ZLECEŃ PL+

  SYSTEM OBSŁUGI ZLECEŃ PL+ to oprogramowanie, które pomoże użytkownikowi w sprawnym zarządzaniu i obsłudze zleceń klientów na towary oraz usługi.

 • Asystent Firma 2013

  Prowadzisz firmę? Asystent Firma 2013 to niezwykle przydatny program, który ułatwi zarządzanie działem handlowym. Dzieki rozbudowanej funkcjonalności o intuicyjnemu interfejsowi zarządzenie firmą stanie się o wiele prostsze.

 • Ramzes Magazyn

  Ramzes Magazyn to jedna z profesjonalnych aplikacji wchodzących w skład zintegrowanego pakietu Ramzes. Całość została stworzona specjalnie z myślą o obsłudze małych i średnich firm oraz przedsiębiorstw handlowo-usługowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pomocnik Kasjera 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie