Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ObSp Obsługa Sprzedaży 2.11C

Kategoria: Obsługa sprzedaży i magazynu
Producent: Varico
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.06.2014
Data modyfikacji: 05.06.2014
Rozmiar: 72.2 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 85

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ObSp Obsługa Sprzedaży 2.11C

Program Obsługa Sprzedaży ObSp pozwala użytkownikowi na wystawiania faktur oraz sprawne zarządzanie firmowym magazynem. Całość doskonale sprawdza się zarówno w mniejszych, jak również dużych przedsiębiorstwach. Dzięki aplikacji możliwe jest wystawianie faktur, obsługa operacji kasowych oraz bankowych, generowanie zestawień i analiz oraz prowadzenie efektywnej gospodarki magazynowej.

Nie zabrakło tutaj także funkcji automatycznego księgowania dokumentów sprzedaży, zakupu oraz magazynowych. ObSp Obsługa Sprzedaży  współpracuje z innymi modułami firmy Varico takimi, jak KsH Księga Handlowa oraz KPiR Księga Przychodów i Rozchodów. Dla nieco bardziej zaawansowanych użytkowników, producent oferuje moduł produkcji i montażu. Pomimo dostępu do ogromnej ilości opcji i funkcjonalności prezentowany program jest niezwykle prosty w obsłudze. To przede wszystkim za sprawą intuicyjnego menu.

Do najważniejszych funkcji możemy zaliczyć:

- moduł produkcji,
- możliwość prowadzenia ewidencji VAT,
- funkcja odpowiedzialna za obsługę Kasy i Banku,
- Deklaracja Intrastat,
- obsługa faktur zaliczkowych oraz ratalnych.

Podobne Obsługa sprzedaży i magazynu

 • KASA

  Kasa, to program wydany przez SebSoft, którego celem jest wsparcie obsługi dla firm. Kasa jest jedną z wielu aplikacji, które można nabyć u polskiego producenta oprogramowania.

 • LoMag

  Funkcjonalny i bardzo przydatny program, który sprawdzi się przede wszystkim przy zarządzaniu magazynami w małym i średnim przedsiębiorstwie usługowo-handlowym.

 • Fakturzysta Classic

  Fakturzysta Classic jest to rozbudowany i sprawdzony program do sprzedaży w małej firmie.

 • Asystent Firma 2013

  Prowadzisz firmę? Asystent Firma 2013 to niezwykle przydatny program, który ułatwi zarządzanie działem handlowym. Dzieki rozbudowanej funkcjonalności o intuicyjnemu interfejsowi zarządzenie firmą stanie się o wiele prostsze.

 • WF-Mag

  Program WF-Mag dla Windows (SQL) przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, o różnym profilu działalności.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ObSp Obsługa Sprzedaży 2.11CAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie