Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

mFaktura Magazyn

Kategoria: Obsługa sprzedaży i magazynu
Producent: MatSol
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 10.12.2010
Rozmiar: 10.4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 198

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis mFaktura Magazyn

mFaktura Magazyn to przeznaczony do fakturowania program, który posiada liczne opcje magazynowe. Przyda się w każdej firmie czy biurze wystawiającym faktury, stanowiąc duża pomoc dla księgowości i magazynierów. A co konkretnie ma do zaoferowania? Można przekonać się o tym samemu, pobierając wersję demo aplikacji. Pozwoli ona przekonać się o funkcjonalności programu, która jest całkiem spora. Ten program do fakturowania z magazynem pozwoli łatwo i sprawnie wpisać towary czy usługi do magazynu, przeglądać historię związaną z operacjami (przyjmowanie i wydawania), tworzyć raporty sprzedaży, podliczając zyski według kilku kryteriów i inne.

Nadto mFaktura Magazyn jest na bieżąco z nowymi przepisami – program zawiera funkcję umożliwiającą zmianę stawki VAT na nową. Dodatkowo dla wygody firmy istnieje tu możliwość generowania zamówień i automatycznego eksportowania ich do formatu PDF lub zgodnego z Excelam. Może także od razu przesłać je mailem. Rozszerzenie Magazyn powoduje ponadto, że można ustalić kolejność wydawania towarów, ustalanie cen zakupów, czy też zdefiniować, jak postępować z towarem, który na magazynie jest w stanie zerowym.

Oczywiście Faktura Magazyn jest po polsku, dlatego też nikt nie będzie miał problemów z obsługą tego użytecznego programu. Jeśli jego działanie spodoba się, można nabyć pełną wersję na stronie producenta – ceny wynoszą w zależności od jednego z trzech dostępnych wydań. Trzeba też zauważyć, że w stosunku do konkurencyjnych aplikacji nie jest ona wysoka. A czy warto wydać na nią pieniądze? O tym pozwoli się przekonać wersja demo Faktura Magazyn – wystarczy kliknąć na link poniżej, aby ją pobrać.

Podobne Obsługa sprzedaży i magazynu

 • WF-Mag

  Program WF-Mag dla Windows (SQL) przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, o różnym profilu działalności.

 • Sprzedaż i Magazyn

  Sprzedaż i Magazyn to program przeznaczony dla przedsiębiorstw handlowych, które prowadzą magazyn.

 • Faktura Small Business - HANDEL

  Z programu Faktura Small Business - HANDEL korzystają zarówno małe jak i średnie firmy. Szczególnie chodzi tu o te przedsiębiorstwa, które doceniają czas, a także komfort pracy. Przy użyciu danej aplikacji są wstanie wystawić kilka rodzajów faktury.

 • LoMag

  Funkcjonalny i bardzo przydatny program, który sprawdzi się przede wszystkim przy zarządzaniu magazynami w małym i średnim przedsiębiorstwie usługowo-handlowym.

 • Asystent Magazyn

  Asystent Magazyn 2013 to aplikacja ułatwiająca zarządzanie zasobami magazynów, która charakteryzuje się przede wszystkim prostotą działania oraz dużą liczbą opcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: mFaktura MagazynAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie