Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LoMag 2.5

Kategoria: Obsługa sprzedaży i magazynu
Producent: Longint
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 09.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 60 mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 117

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis LoMag 2.5

LoMag to łatwe w obsłudze i intuicyjne narzędzie do zarządzania zasobami zgromadzonymi w magazynie.
Posiada podstawowe, ale bardzo przydatne funkcje, takie jak: tworzenie dokumwentów przyjęcia/wydania towaru, zwrotów od odbiorcy/dostawce, korekty, przeceny, przesunięcia magazynowe oraz inwentaryzacje. Ponad to program pozawala na tworzenie dowolnej ilości magazynów i na niezależnie zarządzanie nimi.
Wszystkie dokumenty generowane za pośrednictwem LoMag przechowywane są na platformie bazodanowej Microsoft SQL Server 2005. Zebrane dane możemy bez problemu wydrukować lub w razie potrzeby wyeksportować je do formatów:
- PDF,
- DOC,
- RPT,
- RTF.

Wersja trialowa pozwala na 30 dniowe korzystanie z programu.

Podobne Obsługa sprzedaży i magazynu

 • Ewa - Fakturowanie i magazyn

  Program Ewa - Fakturowanie i magazyn przeznaczony jest do obsługi sprzedaży zarówno w dużych jak i mniejszych firmach.

 • Asystent Agent Ubezpieczeń

  Asystent Agent Ubezpieczeń 2011 to jak sam tytuł sugeruje aplikacja stworzona przede wszystkim z myślą o ludziach pracujących w ubezpieczeniach, która ma za zadanie ułatwić obsługę biura agencji ubezpieczeniowej.

 • Subiekt GT

  Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego itp.

 • SYSTEM OBSŁUGI ZLECEŃ PL+

  SYSTEM OBSŁUGI ZLECEŃ PL+ to oprogramowanie, które pomoże użytkownikowi w sprawnym zarządzaniu i obsłudze zleceń klientów na towary oraz usługi.

 • Asystent Magazyn

  Asystent Magazyn 2013 to aplikacja ułatwiająca zarządzanie zasobami magazynów, która charakteryzuje się przede wszystkim prostotą działania oraz dużą liczbą opcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LoMag 2.5

dodał: ~Greenteam , 26.11.2013

Lomag w pełni spełnia swoje wymagania w moim sklepiku. Co tu dużo pisać, łatwe i profesjonalne narzędzie, w które warto zainwestować, zwłaszcza, że cena nie jest wygórowana.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie