Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LOMAG 2.2.5.0

Kategoria: Obsługa sprzedaży i magazynu
Producent: LOMAG
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 25.08.2011
Data modyfikacji: 26.01.2012
Rozmiar: 70,93 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 167

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis LOMAG 2.2.5.0

LoMag 2.2.5.0 jest najnowszym wydaniem dosyć popularnej aplikacji, która może się przydać wszystkim, którzy mają do czynienia z zarządzaniem magazynami niedużych i średnich przedsiębiorstw.

Co osiągną, pracując właśnie z programem LoMag? Otóż, tworzenie baz danych, w których prowadzona będzie ewidencja magazynowa, rozchodów/przychodów, migracji międzymagazonowych czy remanentów. Dane przechowywane są w programie Microsoft SQL Server 2005. Oczywiście, istnieje również możliwość drukowania zgromadzonych danych a także eksportowania ich do innych programów za pomocą uniwersalnych formatów takich jak: pdf, xls, doc oraz innych.

Administratorzy mogą stworzyć oraz obsługiwać z osobna nieograniczoną ilość magazynów. Dodatkowe zalety programu to prostota jego obsługi i możliwość stosowania w trybie pracy na jednym stanowisku oraz przy pracy sieciowej.

Pamiętajmy, że udostępniana za pośrednictwem naszego serwisu wersia trial umożliwia uruchomienie programu 30 razy. Po zakupie programu możliwe jest kontynuowanie prac na danych, które zostały wprowadzone podczas użytkowania wersji demo. Pamiętajmy również, że pomiędzy oferowaną przez nas wersją a wersją płatną nie ma żadnych różnic w materii dostępnych funkcjonalności- jedyną różnicą jest liczba uruchomień programu, jaką można wykonać. Tym bardziej zachęcamy zatem specjalistów do zapoznania się z tą interesującą pozycją.

Podobne Obsługa sprzedaży i magazynu

 • SYSTEM OBSŁUGI ZLECEŃ PL+

  SYSTEM OBSŁUGI ZLECEŃ PL+ to oprogramowanie, które pomoże użytkownikowi w sprawnym zarządzaniu i obsłudze zleceń klientów na towary oraz usługi.

 • Y.Shipping

  Bardzo praktyczny i prosty w obsłudze program, który wspomaga organizację wysyłek paczek w niewielkiej firmie bądź średnim przedsiębiorstwie.

 • Subiekt GT

  Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego itp.

 • Ramzes Magazyn

  Ramzes Magazyn to jedna z profesjonalnych aplikacji wchodzących w skład zintegrowanego pakietu Ramzes. Całość została stworzona specjalnie z myślą o obsłudze małych i średnich firm oraz przedsiębiorstw handlowo-usługowych.

 • Pomocnik Kasjera

  Pomocnik Kasjera to zajmująca niewiele miejsca aplikacja, która w znacznym stopniu może ułatwić pracę osobą zatrudnionym na stanowisku kasjera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LOMAG 2.2.5.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie