Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LOMAG 2.2.5.0

Kategoria: Obsługa sprzedaży i magazynu
Producent: LOMAG
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 25.08.2011
Data modyfikacji: 26.01.2012
Rozmiar: 70,93 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 167

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis LOMAG 2.2.5.0

LoMag 2.2.5.0 jest najnowszym wydaniem dosyć popularnej aplikacji, która może się przydać wszystkim, którzy mają do czynienia z zarządzaniem magazynami niedużych i średnich przedsiębiorstw.

Co osiągną, pracując właśnie z programem LoMag? Otóż, tworzenie baz danych, w których prowadzona będzie ewidencja magazynowa, rozchodów/przychodów, migracji międzymagazonowych czy remanentów. Dane przechowywane są w programie Microsoft SQL Server 2005. Oczywiście, istnieje również możliwość drukowania zgromadzonych danych a także eksportowania ich do innych programów za pomocą uniwersalnych formatów takich jak: pdf, xls, doc oraz innych.

Administratorzy mogą stworzyć oraz obsługiwać z osobna nieograniczoną ilość magazynów. Dodatkowe zalety programu to prostota jego obsługi i możliwość stosowania w trybie pracy na jednym stanowisku oraz przy pracy sieciowej.

Pamiętajmy, że udostępniana za pośrednictwem naszego serwisu wersia trial umożliwia uruchomienie programu 30 razy. Po zakupie programu możliwe jest kontynuowanie prac na danych, które zostały wprowadzone podczas użytkowania wersji demo. Pamiętajmy również, że pomiędzy oferowaną przez nas wersją a wersją płatną nie ma żadnych różnic w materii dostępnych funkcjonalności- jedyną różnicą jest liczba uruchomień programu, jaką można wykonać. Tym bardziej zachęcamy zatem specjalistów do zapoznania się z tą interesującą pozycją.

Podobne Obsługa sprzedaży i magazynu

 • Sprzedaż i Magazyn

  Sprzedaż i Magazyn to program przeznaczony dla przedsiębiorstw handlowych, które prowadzą magazyn.

 • Ewa - Fakturowanie i magazyn

  Program Ewa - Fakturowanie i magazyn przeznaczony jest do obsługi sprzedaży zarówno w dużych jak i mniejszych firmach.

 • Asystent Agent Ubezpieczeń

  Asystent Agent Ubezpieczeń 2011 to jak sam tytuł sugeruje aplikacja stworzona przede wszystkim z myślą o ludziach pracujących w ubezpieczeniach, która ma za zadanie ułatwić obsługę biura agencji ubezpieczeniowej.

 • Fakturzysta Classic

  Fakturzysta Classic jest to rozbudowany i sprawdzony program do sprzedaży w małej firmie.

 • SMART System

  SMART System jest oprogramowaniem przeznaczonym dla przedsiębiorstw handlowych, produkcyjnych i usługowych. Aplikacja umożliwia zarządzanie produkcją i magazynem towarów, zapewnia również kompleksową obsługę sprzedaży oraz zamówień, wspomaga zarządzanie łańcuchem dostaw oraz ewidencję rozrachunków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LOMAG 2.2.5.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie