Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LoMag 3.6.3.2

Kategoria: Obsługa sprzedaży i magazynu
Producent: Longint
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 23.02.2016
Rozmiar: 60 MB
System operacyjny: Windows 7, 8, 10
Liczba pobrań: 25

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis LoMag 3.6.3.2

LoMag to dość proste w obsłudze i bardzo przydatne narzędzie, za pomocą którego możemy zarządzać magazynem zarówno w małym, jak i średnim przedsiębiorstwie usługowym, handlowo-usługowym itp. Co ciekawe, program można wykorzystywać zarówno przy jednym stanowisku, jak i w całej sieci różnych połączonych ze sobą magazynów. 

Za pomocą opisywanego programu w prosty i szybki sposób stworzymy dokumenty, takie jak przyjęcia oraz wydania magazynowe, zwroty do dostawcy lub odbiorcy, rozchód oraz przychód wewnętrzny, korekty faktur, przeceny, przesunięcia dostaw i międzymagazynowe, arkusze spisowe, remanenty itp. Reasumując, program będzie w stanie zapanować nawet nad siecią sporych magazynów. Co więcej, wszystkie wygenerowane przez program LoMag dokumenty przechowywane są na platformie bazodanowej Microsoft SQL Server 2005. 

Wszystkie stworzone za pomocą LoMag dokumenty mogą być drukowane lub eksportowane do zewnętrznych formatów (rpt, pdf, xls, doc i rtf), w celu ich archiwizacji bądź udostępnieniu dla kontrahentów. Za pomocą programu możemy zarządzać wieloma magazynami niezależnymi bądź połączonymi w sieć. Należy pamiętać, że wersja testowa programu pozwala na 30 uruchomień, zaś do poprawnej pracy niezbędna jest instalacja komponentów.NET Framework 2.0 lub nowszego oraz Microsoft SQL Server 2005.

Podobne Obsługa sprzedaży i magazynu

 • Faktura Small Business - HANDEL

  Z programu Faktura Small Business - HANDEL korzystają zarówno małe jak i średnie firmy. Szczególnie chodzi tu o te przedsiębiorstwa, które doceniają czas, a także komfort pracy. Przy użyciu danej aplikacji są wstanie wystawić kilka rodzajów faktury.

 • Pomocnik Kasjera

  Pomocnik Kasjera to zajmująca niewiele miejsca aplikacja, która w znacznym stopniu może ułatwić pracę osobą zatrudnionym na stanowisku kasjera.

 • Ramzes Magazyn

  Ramzes Magazyn to jedna z profesjonalnych aplikacji wchodzących w skład zintegrowanego pakietu Ramzes. Całość została stworzona specjalnie z myślą o obsłudze małych i średnich firm oraz przedsiębiorstw handlowo-usługowych.

 • Asystent Agent Ubezpieczeń

  Asystent Agent Ubezpieczeń 2011 to jak sam tytuł sugeruje aplikacja stworzona przede wszystkim z myślą o ludziach pracujących w ubezpieczeniach, która ma za zadanie ułatwić obsługę biura agencji ubezpieczeniowej.

 • ObSp Obsługa Sprzedaży

  ObSp Obsługa Sprzedaży firmy Varico to specjalistyczne oprogramowanie, które ułatwi pracę w każdej firmie handlowej (zarówno małej, jak i średniej).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LoMag 3.6.3.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie