Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Infor System Magazyn Biznes

Kategoria: Obsługa sprzedaży i magazynu
Producent: dGCS S.A.
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 29.03.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 137

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Infor System Magazyn Biznes

Infor System Magazyn Biznes to program wykonany przez specjalistów w dziedzinie tworzeni aplikacji pod kątem używania ich w biznesie. Dzięki jego zastosowaniu każdy właściciel firmy lub też osoba odpowiedzialna za magazyn zostanie znacznie odciążona. Nie ma co prawda wydania Infor System Magazyn Biznes za darmo, można jednak przetestować tą aplikację dzięki jej wersji demo, której download jest możliwy z tej właśnie strony.

Co oferuje program? W wydanym po polsku Infor System Magazyn Biznes znajdziemy takie elementy jak wystawianie wszelkiego rodzaju dokumentów magazynowych. Są tu druki wydania towaru, przyjęcia ich, wszelkie dokumenty magazynowe czy też inne formularze. Dla wygody magazyniera wszelkie remanenty wykonywane są automatycznie, a także dano obsługę wielu kas. Jeśli ktoś prowadzi rozliczenia w innej walucie niż polska, Infor System Magazyn Biznes przyda mu się również. W programie zaimplementowano możliwość pobierania kursu walut z NBP. Oczywiście aplikacja tego typu to zarazem swoista baza danych – dane kontrahentów i historie transakcji są gromadzone, ułatwiając pracę.

Infor System Magazyn Biznes to także obsług przelewów elektronicznych i możliwość automatycznego wystawiania druków typu faktury cykliczne. Dzięki automatyzacji pracy zyskujemy naprawdę sporo czasu. Dodatkowo warto dodać, że Infor System Magazyn Biznes współpracuje z czytnikami kodów kreskowych oraz kasami i urządzeniami fiskalnymi. Wersja demo pozwoli na zapoznanie się z jego możliwościami.

Na koniec dodamy, że Infor System Magazyn Biznes jest częścią całej serii aplikacji, w skład której wchodzą także Infor System Ksiega Handlowa, KPiR oraz Płace. Są one również dostępne do pobrania na naszych stronach w wersjach demonstracyjnych. A pełne wydanie każdej z nich, w tym Infor System Ksiega Handlowa, można nabyć u producenta.

Podobne Obsługa sprzedaży i magazynu

 • Fakturzysta Classic

  Fakturzysta Classic jest to rozbudowany i sprawdzony program do sprzedaży w małej firmie.

 • SYSTEM OBSŁUGI ZLECEŃ PL+

  SYSTEM OBSŁUGI ZLECEŃ PL+ to oprogramowanie, które pomoże użytkownikowi w sprawnym zarządzaniu i obsłudze zleceń klientów na towary oraz usługi.

 • Ramzes Magazyn

  Ramzes Magazyn to jedna z profesjonalnych aplikacji wchodzących w skład zintegrowanego pakietu Ramzes. Całość została stworzona specjalnie z myślą o obsłudze małych i średnich firm oraz przedsiębiorstw handlowo-usługowych.

 • Y.Shipping

  Bardzo praktyczny i prosty w obsłudze program, który wspomaga organizację wysyłek paczek w niewielkiej firmie bądź średnim przedsiębiorstwie.

 • Ewa - Fakturowanie i magazyn

  Program Ewa - Fakturowanie i magazyn przeznaczony jest do obsługi sprzedaży zarówno w dużych jak i mniejszych firmach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Infor System Magazyn BiznesAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie