Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fakturzysta Classic

Kategoria: Obsługa sprzedaży i magazynu
Producent: Studio JZK
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 09.08.2011
Rozmiar: 7,0 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 330

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Fakturzysta Classic

Fakturzysta Classic jest to rozbudowany i sprawdzony program do sprzedaży w małej firmie. Systemy baz danych dostępne w programie to: Podstawowy system baz danych X1, System baz danych X1 Pro oraz System wielkich baz danych X1 Ultimate. Moduły dostępne w programie to Faktury – moduł ten zapewnia kompletną obsługę fakturowania. Posiada wszystkie funkcje w jakie tego typu aplikacja powinna być zaopatrzona. Do najważniejszych można zaliczyć możliwość wyszukiwania, sortowania, filtrowania,  drukowania oraz eksportu. Wystawianie faktur VAT, paragonów imiennych, faktur korygujących, faktur wewnętrznych, faktur VAT UE, faktur VAT marża, faktur VAT komis czy faktur zaliczkowych. Oczywiście jest to tylko niewielka część funkcji modułu faktury. Dokładny opis wszystkich możliwości jakie mamy w module faktury możemy znaleźć na stronie producenta. Kolejne moduły wchodzące w skład aplikacji Fakturzysta Classic to: Zakupy: Zakupy, Dostawcy, Zamówienia: Zamówienia, Oferty, Zaliczki, Pro-formy, Magazyn: Towary, Cennik, Magazyn, Remanent,  Kasa: Kasa, Archiwum kasy, Przelewy: Przelewy,  CRM: CRM, Biuro: Reklamacje, Terminarz, Firma: Rejestr sprzedaży, Waluty, Bazy: Centrum Bezpieczeństwa, Administrator, Użytkownicy, Eksport danych, Kontrahenci. Pełne opisy funkcji jakie oferowane są w poszczególnych modułach dostępne są na stronie producenta. Fakturzysta Classic składa się z 27 modułów dzięki którym program ten może znaleźć zastosowanie praktycznie w każdym małym przedsiębiorstwie. Zapraszamy do pobrania dostępnej na naszej stronie wersji demonstracyjnej programu. Działa ona przez 30 dni oraz posiada wszystkie funkcje dostępne w wersji pełnej, dzięki czemu będziemy mieli możliwość dokładnie zapoznać się z możliwościami jakie oferuje Fakturzysta Classic

Podobne Obsługa sprzedaży i magazynu

 • RAKSSQL Sprzedaż

  System RAKSSQL to kompletny i zintegrowany program sprzedażowy, który zawiera wszystkie niezbędne elementy potrzebne do sprzedaży w nowoczesnej firmie.

 • KASA

  Kasa, to program wydany przez SebSoft, którego celem jest wsparcie obsługi dla firm. Kasa jest jedną z wielu aplikacji, które można nabyć u polskiego producenta oprogramowania.

 • Pomocnik Kasjera

  Pomocnik Kasjera to zajmująca niewiele miejsca aplikacja, która w znacznym stopniu może ułatwić pracę osobą zatrudnionym na stanowisku kasjera.

 • Ramzes Magazyn

  Ramzes Magazyn to jedna z profesjonalnych aplikacji wchodzących w skład zintegrowanego pakietu Ramzes. Całość została stworzona specjalnie z myślą o obsłudze małych i średnich firm oraz przedsiębiorstw handlowo-usługowych.

 • Y.Shipping

  Bardzo praktyczny i prosty w obsłudze program, który wspomaga organizację wysyłek paczek w niewielkiej firmie bądź średnim przedsiębiorstwie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fakturzysta ClassicAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie