Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Asystent Magazyn 2013

Kategoria: Obsługa sprzedaży i magazynu
Producent: Meteoryt Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.06.2011
Data modyfikacji: 17.01.2013
Rozmiar: 19 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 397

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Asystent Magazyn 2013

Asystent Magazyn 2013 to aplikacja ułatwiająca zarządzanie zasobami magazynów, która charakteryzuje się przede wszystkim prostotą działania oraz dużą liczbą opcji. Program umożliwia ewidencjonowanie zawartości magazynów, poprzez tworzenie bazy produktów, zawierających, m.in. opisy, galerie zdjęć, czy też załączniki. Użytkownik ma również możliwość zdefiniowania własnych pól dodatkowych w bazie produktów, a także drukowanie raportów sumarycznych, zawierających dane o obrotach oraz zestawieniach zapasów. Dzięki programowi możliwe jest również tworzenie różnych dokumentów, niezbędnych przy zarządzaniu magazynami, takich jak potwierdzenia wydania, przyjęcia czy przesunięcia.

Program może być używany zarówno na jednym stanowisku pracy, jak i w sieci lokalnej. Użytkownik może również zdecydować, czy program ma działać na wewnętrznej bazie lokalnej czy może jakiejś innej, np. MySQL czy PostgreSQL. Aplikacja odznacza się bardzo przyjaznym, nowoczesnym interfejsem, z którego obsługą nikt nie powinien mieć żadnych problemów. Asystent Magazyn 2013 jest dostępny w dwóch wersjach – Pro oraz Biznes.

Podobne Obsługa sprzedaży i magazynu

 • Fakturzysta Classic

  Fakturzysta Classic jest to rozbudowany i sprawdzony program do sprzedaży w małej firmie.

 • Y.Shipping

  Bardzo praktyczny i prosty w obsłudze program, który wspomaga organizację wysyłek paczek w niewielkiej firmie bądź średnim przedsiębiorstwie.

 • SMART System

  SMART System jest oprogramowaniem przeznaczonym dla przedsiębiorstw handlowych, produkcyjnych i usługowych. Aplikacja umożliwia zarządzanie produkcją i magazynem towarów, zapewnia również kompleksową obsługę sprzedaży oraz zamówień, wspomaga zarządzanie łańcuchem dostaw oraz ewidencję rozrachunków.

 • RAKSSQL Sprzedaż

  System RAKSSQL to kompletny i zintegrowany program sprzedażowy, który zawiera wszystkie niezbędne elementy potrzebne do sprzedaży w nowoczesnej firmie.

 • Asystent Agent Ubezpieczeń

  Asystent Agent Ubezpieczeń 2011 to jak sam tytuł sugeruje aplikacja stworzona przede wszystkim z myślą o ludziach pracujących w ubezpieczeniach, która ma za zadanie ułatwić obsługę biura agencji ubezpieczeniowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Asystent Magazyn 2013Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie