Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Asystent Firma 2013 13.3.16

Kategoria: Obsługa sprzedaży i magazynu
Producent: NAOMISOFT
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 02.04.2013
Rozmiar: 23 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 78

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Asystent Firma 2013 13.3.16

Asystent Firma 2013 to niezwykle rozbudowany program, który przyda się podczas prowadzenia własnej działalności. Jego głównym zadaniem jest ułatwianie pracy działów handlowych. Dzięki wbudowanemu systemowi CRM możemy w łatwy sposób zarządzać bazą kontaktową oraz planować zadania. Nie zabraknie także funkcji wystawiania faktur, monitorowania czynności, sprawdzania stanu magazynowego oraz zarządzenia funkcją wydawania dyspozycji. Ponadto Asystent Firma stwarza możliwość dodawania i konfigurowania grup kontaktów i tabel do przechowywania danych. Kontakt między użytkownikami ułatwi wbudowany komunikator. Program obsługuje kodowanie UTF8, synchronizację i import zewnętrznych baz danych i plików CSV oraz kalkulator odsetkowy.

Podobne Obsługa sprzedaży i magazynu

 • KASA

  Kasa, to program wydany przez SebSoft, którego celem jest wsparcie obsługi dla firm. Kasa jest jedną z wielu aplikacji, które można nabyć u polskiego producenta oprogramowania.

 • SYSTEM OBSŁUGI ZLECEŃ PL+

  SYSTEM OBSŁUGI ZLECEŃ PL+ to oprogramowanie, które pomoże użytkownikowi w sprawnym zarządzaniu i obsłudze zleceń klientów na towary oraz usługi.

 • Ewa - Fakturowanie i magazyn

  Program Ewa - Fakturowanie i magazyn przeznaczony jest do obsługi sprzedaży zarówno w dużych jak i mniejszych firmach.

 • Asystent Magazyn

  Asystent Magazyn 2013 to aplikacja ułatwiająca zarządzanie zasobami magazynów, która charakteryzuje się przede wszystkim prostotą działania oraz dużą liczbą opcji.

 • LoMag

  Funkcjonalny i bardzo przydatny program, który sprawdzi się przede wszystkim przy zarządzaniu magazynami w małym i średnim przedsiębiorstwie usługowo-handlowym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Asystent Firma 2013 13.3.16Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie