Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Asystent Agent Ubezpieczeń 2011 11.5.27

Kategoria: Obsługa sprzedaży i magazynu
Producent: Meteoryt Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.06.2011
Rozmiar: 39.1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 235

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Asystent Agent Ubezpieczeń 2011 11.5.27

Asystent Agent Ubezpieczeń 2011 to jak sam tytuł sugeruje aplikacja stworzona przede wszystkim z myślą o ludziach pracujących w ubezpieczeniach, która ma za zadanie ułatwić obsługę biura agencji ubezpieczeniowej. Program umożliwia tworzenie szczegółowych kartotek zawierających najważniejsze dane o klientach, dzięki czemu użytkownik może w szybki sposób odnaleźć niezbędne, np. do przygotowania polisy, informacje. Ponadto aplikacja ułatwia sprawne katalogowanie i zarządzanie już wystawionymi polisami ubezpieczeniowymi, a także tworzenie raportów i wydruków, które mogą być drukowane bezpośrednio z pozycji programu.

Podobnie jak inne aplikacje tego typu, Asystent Agent Ubezpieczeń 2011 zawiera specjalny moduł ofert, który ułatwia przygotowanie oferty lub gotowej polisy. Dzięki wbudowanemu klientowi poczty elektronicznej, program umożliwia szybkie wysyłanie ofert do klientów znajdujących się w bazie programu. Aplikacja zawiera również moduł zaplanowanych zadań, który ułatwia organizację pracy agenta ubezpieczeń i pozwala na bezpośrednią pracę z urządzeń USB. Asystent Agent Ubezpieczeń 2011 jest dostępny w dwóch wersjach – Pro i Biznes. 

Podobne Obsługa sprzedaży i magazynu

 • SMART System

  SMART System jest oprogramowaniem przeznaczonym dla przedsiębiorstw handlowych, produkcyjnych i usługowych. Aplikacja umożliwia zarządzanie produkcją i magazynem towarów, zapewnia również kompleksową obsługę sprzedaży oraz zamówień, wspomaga zarządzanie łańcuchem dostaw oraz ewidencję rozrachunków.

 • KASA

  Kasa, to program wydany przez SebSoft, którego celem jest wsparcie obsługi dla firm. Kasa jest jedną z wielu aplikacji, które można nabyć u polskiego producenta oprogramowania.

 • SYSTEM OBSŁUGI ZLECEŃ PL+

  SYSTEM OBSŁUGI ZLECEŃ PL+ to oprogramowanie, które pomoże użytkownikowi w sprawnym zarządzaniu i obsłudze zleceń klientów na towary oraz usługi.

 • Asystent Magazyn

  Asystent Magazyn 2013 to aplikacja ułatwiająca zarządzanie zasobami magazynów, która charakteryzuje się przede wszystkim prostotą działania oraz dużą liczbą opcji.

 • WF-Mag

  Program WF-Mag dla Windows (SQL) przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, o różnym profilu działalności.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Asystent Agent Ubezpieczeń 2011 11.5.27Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie