Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Asystent Agent Ubezpieczeń 2011 11.5.27

Kategoria: Obsługa sprzedaży i magazynu
Producent: Meteoryt Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.06.2011
Rozmiar: 39.1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 239

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Asystent Agent Ubezpieczeń 2011 11.5.27

Asystent Agent Ubezpieczeń 2011 to jak sam tytuł sugeruje aplikacja stworzona przede wszystkim z myślą o ludziach pracujących w ubezpieczeniach, która ma za zadanie ułatwić obsługę biura agencji ubezpieczeniowej. Program umożliwia tworzenie szczegółowych kartotek zawierających najważniejsze dane o klientach, dzięki czemu użytkownik może w szybki sposób odnaleźć niezbędne, np. do przygotowania polisy, informacje. Ponadto aplikacja ułatwia sprawne katalogowanie i zarządzanie już wystawionymi polisami ubezpieczeniowymi, a także tworzenie raportów i wydruków, które mogą być drukowane bezpośrednio z pozycji programu.

Podobnie jak inne aplikacje tego typu, Asystent Agent Ubezpieczeń 2011 zawiera specjalny moduł ofert, który ułatwia przygotowanie oferty lub gotowej polisy. Dzięki wbudowanemu klientowi poczty elektronicznej, program umożliwia szybkie wysyłanie ofert do klientów znajdujących się w bazie programu. Aplikacja zawiera również moduł zaplanowanych zadań, który ułatwia organizację pracy agenta ubezpieczeń i pozwala na bezpośrednią pracę z urządzeń USB. Asystent Agent Ubezpieczeń 2011 jest dostępny w dwóch wersjach – Pro i Biznes. 

Podobne Obsługa sprzedaży i magazynu

 • Sprzedaż i Magazyn

  Sprzedaż i Magazyn to program przeznaczony dla przedsiębiorstw handlowych, które prowadzą magazyn.

 • KASA

  Kasa, to program wydany przez SebSoft, którego celem jest wsparcie obsługi dla firm. Kasa jest jedną z wielu aplikacji, które można nabyć u polskiego producenta oprogramowania.

 • Fakturzysta Classic

  Fakturzysta Classic jest to rozbudowany i sprawdzony program do sprzedaży w małej firmie.

 • RAKSSQL Sprzedaż

  System RAKSSQL to kompletny i zintegrowany program sprzedażowy, który zawiera wszystkie niezbędne elementy potrzebne do sprzedaży w nowoczesnej firmie.

 • WF-Mag

  Program WF-Mag dla Windows (SQL) przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, o różnym profilu działalności.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Asystent Agent Ubezpieczeń 2011 11.5.27Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie