Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Y.Shipping 1.0

Kategoria: Obsługa sprzedaży i magazynu
Producent: Yosi.pl
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 26.04.2016
Rozmiar: 45,5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 15

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Y.Shipping 1.0

Y.Shipping to bardzo zaawansowane, choć dość proste w obsłudze narzędzie, które integruje ERP, takie jak Optima, XL, Altum, Enova, Subiekt GT, Sello, Asseco WF Mag, z osiemnastoma systemami firm kurierskich. 

Program wspiera systemy takich firm, jak InPost, InPost Kurier, Inpost Polecony, Inpost Allegro, DHL, DHL Express, DHL Parcelshop, DPD, Siódemka, UPS, GLS, Fedex, Poczta Polska, Schenker, K-EX, JAS-FBG, TBA Express, Paczka w Ruchu. Oznacza to, że jest to idealne narzędzie zarówno dla początkujących przedsiębiorców, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w handlu np. internetowym, jak również profesjonalnych firm, które poszukują wygodnego i przede wszystkim wydajnego narzędzia do zarządzania wysyłkami towarów. 

Mechanizm działania Y.Shipping jest dość prosty. Dane pobierane są z systemu (m.in. z FS, WZ, PZ), a następnie drukowane i wysyłane zgodnie ze specyfikacją danego spedytora. Taki proces sprawia, że w momencie wysyłki nie musimy sprawdzać danych kontrahenta, gdyż były one weryfikowane już wcześniej podczas transakcji handlowej. Wszelkie dane niezbędne do wysyłki są importowane z systemu ERP, a następnie eksportowane do wybranego spedytora. Co więcej, aplikacja automatycznie zapisuje w systemie ERP informacje zwrotne, takie jak numer listu przewozowego oraz data doręczenia przesyłki (istotna z uwagi na datę powstania obowiązku podatkowego). 

Oprócz podstawowych możliwości, program Y.Shipping posiada również wiele innych, bardzo przydatnych funkcji. Możemy między innymi weryfikować aktualny status przesyłek oraz pobierać potwierdzenia dostarczenia paczki. Na uwagę zasługuje możliwość wysyłki powiadomienia do klienta drogą e-mail o nadaniu przesyłki, łącznie z możliwością przesłania faktury w formacie PDF. Nie zabrakło również dodatkowych funkcji związanych z wysyłaniem wiadomości mail z możliwością dodawania załączników, konfigurowania stałych załączników, generowania e-faktur czy konfigurowania szablonów z treścią stałą i zmienną. 

Warto również wspomnieć o możliwości wykorzystywania wielu baz. Oznacza to, że klient może podpiąć dokumenty z kilku baz pod jeden list przewozowy. Jest również obsługa różnych typów dokumentów z funkcją generowania listu przewozowego do kilku dokumentów, np. FA, RW, WZ. Na deser otrzymujemy dostęp do szczegółowej historii wysyłek. Program dostępny jest w bezpłatnej wersji demonstracyjnej, która umożliwia nieograniczoną czasowo pracę z limitem 5 przesyłek dziennie.

Podobne Obsługa sprzedaży i magazynu

 • ObSp Obsługa Sprzedaży

  ObSp Obsługa Sprzedaży firmy Varico to specjalistyczne oprogramowanie, które ułatwi pracę w każdej firmie handlowej (zarówno małej, jak i średniej).

 • SMART System

  SMART System jest oprogramowaniem przeznaczonym dla przedsiębiorstw handlowych, produkcyjnych i usługowych. Aplikacja umożliwia zarządzanie produkcją i magazynem towarów, zapewnia również kompleksową obsługę sprzedaży oraz zamówień, wspomaga zarządzanie łańcuchem dostaw oraz ewidencję rozrachunków.

 • Sprzedaż i Magazyn

  Sprzedaż i Magazyn to program przeznaczony dla przedsiębiorstw handlowych, które prowadzą magazyn.

 • ObSp Obsługa Sprzedaży

  Program Obsługa Sprzedaży ObSp pozwala użytkownikowi na wystawiania faktur oraz sprawne zarządzanie firmowym magazynem.

 • RAKSSQL Sprzedaż

  System RAKSSQL to kompletny i zintegrowany program sprzedażowy, który zawiera wszystkie niezbędne elementy potrzebne do sprzedaży w nowoczesnej firmie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Y.Shipping 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie