Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WordWeb 5.52

Kategoria: Słowniki i translatory
Producent: WordWeb Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 25.05.2009
Rozmiar: 7,4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 741

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis WordWeb 5.52

WordWeb 5.52 jest (jednojęzycznym, czyli bez polskich definicji) słownikiem języka angielskiego oraz słownikiem wyrazów bliskoznacznych i antonimów. Może być używany do sprawdzania słów w każdym używanym programie.

WordWeb 5.52 wyświetla definicje, synonimy oraz wyrazy bliskoznaczne. WordWeb 5.52 uwzględnia wszystkie odmiany języka angielskiego – brytyjską, amerykańską, kanadyjską, australijską, międzynarodową a nawet hinduską. Baza zawiera 150 tysięcy słów (w tym nazwy własne, wymowę oraz przykłady użycia) oraz 120 tysięcy grup synonimów. WordWeb 5.52 działa offline ale będąc podłączonym do sieci można sprawdzać odnośniki w Internecie – np. przez Wikipedię.

WordWeb 5.52 oferuje:
- Dostęp do hasła za jednym kliknięciem,
- Proste przejście do odnośników z internetu,
- Dodawanie słów do „ulubionych”, dzięki przeglądaniu tych słów można powtarzać słownictwo.
- Najprostszy synonim wytłuszczony w słowniku – szybsze rozumienie definicji.

WordWeb 5.52 jest bezpieczny i nie zawiera oprogramowania szpiegującego, reklam, wirusów.

Jak przystało na program edukacyjny, jego twórcy biorą sobie do serca propagowanie ekologicznego myślenia – program jest bezpłatny dla osób, które odbywają najwyżej dwa loty samolotem rocznie. Każdy lot to jedna tona dwutlenku węgla uwolniona do atmosfery. Osoby, które często latają powinny odinstalować program po 30 dniach lub wykupić licencje za 65złoty.

Podobne Słowniki i translatory

 • GoNaomi Słownik

  Szukasz prostego w obsłudze słownika, który posiada w swojej bazie dużą ilość słów? GoNaomi.com jest więc produktem dla Ciebie.

 • Babylon

  Babylon 9 to profesjonalny translator, który obsługuję bazę ponad 75 różnych języków i pozwala na dwukierunkowe tłumaczenie w 17 najpopularniejszych językach z całego świata.

 • Słownik polsko-hiszpański

  Słownik polsko-hiszpański jest to funkcjonalne i przydatne narzędzie.

 • Lingoes

  Lingoes - w pełni darmowy program, łączący w sobie funkcjonalność tradycyjnego słownika oraz rozbudowanego translatora. W bazie znajduje się ponad 80 języków.

 • Słownik angielsko-polski


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WordWeb 5.52Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie