Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Słownik polsko-hiszpański 4.95

Kategoria: Słowniki i translatory
Producent: Robert Kwiatkowski
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.06.2011
Rozmiar: 0,2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1042

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Słownik polsko-hiszpański 4.95

Słownik polsko-hiszpański jest to funkcjonalne i przydatne narzędzie. Posiada dużą bibliotekę słów. Jest to aplikacja nadająca się dla osób, które przykładowo wybierają się do krajów hiszpańskojęzycznych. Język Hiszpański jest trzecim językiem jeżeli chodzi o liczbę ludności, która posługuje się nim jako językiem ojczystym. Oprócz Hiszpanii, głównie są to kraje znajdujące się w Ameryce Południowej takie jak Chile, Kolumbia, Argentyna, Boliwia, Kuba, Ekwador, Meksyk, Nikaragua, Gwatemala, Honduras,  Wenezuela czy Peru. Nie są to wszystkie kraje, w których porozumiemy się używając języka Hiszpańskiego.

Słownik przyda się również wszystkim, którzy muszą komunikować się w tym języku w szkole lub w pracy. Słownik polsko-hiszpański sprawdza się jako pomoc w trakcie nauki oraz pisania listów, maili czy różnych prac.  Aplikacja zajmuje mało miejsca, tak więc jej pobranie nie zajmie więcej jak kilku sekund. Po ściągnięciu trzeba rozpakować plik i kliknąć w ikonkę programu. Pl-Es nie wymaga instalacji, można korzystać z niego zaraz po rozpakowaniu. Program jest rozprowadzany na licencji freeware. Zabronione jest pobieranie opłat za Słownik polsko-hiszpański. Modyfikowanie jego kodu także jest zabronione. Aplikacja działa na systemach Windows 7, Vista czy XP. Słownik polsko-hiszpański jest prosty w obsłudze, wystarczy wpisać interesujący nas wyraz w górnym okienku. Jeżeli znajduje się on w bazie wówczas zostanie wyświetlony w dolnym okienku w języku hiszpańskim. 

­Certyfikat___pl

Podobne Słowniki i translatory

 • GoNaomi Słownik

  Szukasz prostego w obsłudze słownika, który posiada w swojej bazie dużą ilość słów? GoNaomi.com jest więc produktem dla Ciebie.

 • Słownik angielsko-polski

 • Słownik hiszpańsko-polski

  Słownik hiszpańsko-polski 4.95 autorstwa Roberta Kwiatkowskiego to niewielka aplikacja udostępniona na zasadach licencji freeware.

 • Lingoes

  Lingoes - w pełni darmowy program, łączący w sobie funkcjonalność tradycyjnego słownika oraz rozbudowanego translatora. W bazie znajduje się ponad 80 języków.

 • Babylon

  Babylon 9 to profesjonalny translator, który obsługuję bazę ponad 75 różnych języków i pozwala na dwukierunkowe tłumaczenie w 17 najpopularniejszych językach z całego świata.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Słownik polsko-hiszpański 4.95

dodał: ~cudzysłowie panowie , 01.11.2014

cudzysłowie panowie

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie