Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Słownik hiszpańsko-polski 4.95

Kategoria: Słowniki i translatory
Producent: Robert Kwiatkowski
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.06.2011
Rozmiar: 183 KB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 640

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Słownik hiszpańsko-polski 4.95

Słownik hiszpańsko-polski 4.95 autorstwa Roberta Kwiatkowskiego to niewielka aplikacja udostępniona na zasadach licencji freeware. Słownik jest bardzo prosty w obsłudze, ponieważ zaprojektowany został pod kątem maksymalnej użyteczności. Mamy w nim do dyspozycji okno, gdzie wpisujemy poszukiwane słowo lub zwrot, oraz drugie okno, gdzie otrzymamy tłumaczenie poszukiwanej frazy.

Ze względu na intuicyjność rozwiązań nawet niedoświadczeni użytkownicy nie będą mieli żadnych problemów z poznaniem a następnie przyzwyczajeniem się do użytkowania słownika hiszpańsko-polskiego 4.95. Autor zapewnił możliwość przetłumaczenia ponad 3300 pojedynczych słów oraz zwrotów, dzięki czemu początkujący, średnio-zaawansowani, ale też zaawansowani w języku hiszpańskim, otrzymają potężną bazę leksykalną. Słownik może być używany w charakterze alternatywy wobec tradycyjnych słowników, płatnych słowników oraz translatorów on-line. Kolejnym plusem aplikacji jest jej niewielki rozmiar oraz to, że nie spowalnia działania systemu.

Program ten można więc polecić wszystkim, którzy szukają darmowego, sprawdzonego i szybkiego narzędzia do tłumaczeń z języka hiszpańskiego na język polski. Do pobrania oferujemy wersję 4.95.

­Certyfikat___pl

Podobne Słowniki i translatory

 • Słownik polsko-hiszpański

  Słownik polsko-hiszpański jest to funkcjonalne i przydatne narzędzie.

 • Słownik angielsko-polski

 • Lingoes

  Lingoes - w pełni darmowy program, łączący w sobie funkcjonalność tradycyjnego słownika oraz rozbudowanego translatora. W bazie znajduje się ponad 80 języków.

 • GoNaomi Słownik

  Szukasz prostego w obsłudze słownika, który posiada w swojej bazie dużą ilość słów? GoNaomi.com jest więc produktem dla Ciebie.

 • Babylon

  Babylon 9 to profesjonalny translator, który obsługuję bazę ponad 75 różnych języków i pozwala na dwukierunkowe tłumaczenie w 17 najpopularniejszych językach z całego świata.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Słownik hiszpańsko-polski 4.95Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie