Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Słownik angielsko-polski 2.2

Kategoria: Słowniki i translatory
Producent: Ajt Soft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.05.2011
Rozmiar: 0,7 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 4615

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Słownik angielsko-polski 2.2

Słownik angielsko-polski 2.2 to interesująca propozycja dla każdego, kto poszukuje dobrego słownika, dzięki któremu przetłumaczy z angielskiego na polski nie tylko pojedyncze wyrazy, ale  też znaczenia zwrotów, a także np. skrótów. Baza zawiera ponad 18 tysięcy haseł. Mamy tu wyrazy używane potocznie, jak też i stosowane w informatyce. Brzmi interesująco? To teraz najlepsze – słownik angielsko-polski jest całkowicie darmowy! Można pobrać go z tej strony i stosować do tłumaczenia poprzez wklejenie tekstu ze strony internetowej lub dokumentu. Dla osób potrzebujących tłumaczeń ze strony przyda się opcja ustawienia aplikacji zawsze na wierzchu. Dzięki temu przeglądając kolejne strony mamy ją zawsze pod ręką. Nie jest to jednak internetowy słownik angielsko-polski. Należy wykonać download pliku instalacyjnego i znajdzie się on w naszym systemie operacyjnym.

Aplikacja jest darmowa zarówno dla użytkowników prywatnych, jak i firm. Na zachętę do jej przetestowania wypada dodać, że mamy tu prócz wytłumaczenia znaczenia wyrazu także jego wymowę oraz wyraz podobny. Są to opcje, które inny słownik angielsko-polski online przeważnie nie ma. Poza tym używając tego programu nie musimy być podłączeni do Internetu, co jest plusem, gdy chcemy np. tłumaczyć teksty gdzieś w terenie.  Program ma także ustawienie, których nie ma żaden internetowy słownik angielsko-polski – na przykład ustawienia wyglądu i czcionki. Wszystko to sprawia, że nie sposób nie polecić tej aplikacji każdemu, kto potrzebuje naprawdę dobrego i funkcjonalnego słownika. Liczba dostępnych haseł robi wrażenie, nadto użyteczne możliwości powodują, że praca przebiega szybko, sprawnie i przyjemnie. 

Podobne Słowniki i translatory

 • Słownik hiszpańsko-polski

  Słownik hiszpańsko-polski 4.95 autorstwa Roberta Kwiatkowskiego to niewielka aplikacja udostępniona na zasadach licencji freeware.

 • Babylon

  Babylon 9 to profesjonalny translator, który obsługuję bazę ponad 75 różnych języków i pozwala na dwukierunkowe tłumaczenie w 17 najpopularniejszych językach z całego świata.

 • Słownik polsko-hiszpański

  Słownik polsko-hiszpański jest to funkcjonalne i przydatne narzędzie.

 • Lingoes

  Lingoes - w pełni darmowy program, łączący w sobie funkcjonalność tradycyjnego słownika oraz rozbudowanego translatora. W bazie znajduje się ponad 80 języków.

 • GoNaomi Słownik

  Szukasz prostego w obsłudze słownika, który posiada w swojej bazie dużą ilość słów? GoNaomi.com jest więc produktem dla Ciebie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Słownik angielsko-polski 2.2

dodał: ~maciek , 27.07.2016

d\\\\maciek

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie