Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

iParrot Phrase 3.5 (Windows)

Kategoria: Słowniki i translatory
Producent: vAccessory
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 08.05.2009
Rozmiar: 4.6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1927

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis iParrot Phrase 3.5 (Windows)

iParrot Phrase 3.5 to rozbudowany translator, autorstwa firmy vAccessory, który został stworzony specjalnie z myśla o użytkownikach będących ciągle w podróży. Główną zaleta tego przydatnego narzędzia, którego wersje demo można pobrać całkowice za darmo ze strony pobierz.pl, jest ilość obsługiwanych języków, która wynosi 20 (między innymi Angielski, Chiński, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Japoński, Portugalski, Rosyjski)!!!! Dodatkowo, wszystkie zwroty podzielone zostały na kilka kategorii, dzieki którym każdy użytkownik będzie mógł z łatwościa wyszukać interesującą go frazę. Dostępne kategorie to między innymi Transport, Zakupy, Pomoc i Pozdrowienia. Wielką siłą tego programu jest jego uniwersalność - aplikacja iParrot Phrase 3.5 współpracuje nie tylko z urządzeniami spod znaku firmy Apple (Iphone, iPod, Mac OS X), ale również z produktami firmy Microsoft (Windows)!! Translator iParrot Phrase 3.5 został napisany nie tylko z myślą o osobach często wyjeżdzających za granicę - jest to także świetne narzędzie, które można wykorzystać do edukacji i nauki!Ściągnij już teraz wersję demo programu iParrot Phrase 3.5 dla systemu Windows bezpłatnie ze strony pobierz.pl!   

Inne wersje programu iParrot Phrase 3.5, dostępne do pobrania za darmo ze strony pobierz.pl, znajdują się tutaj:

- iParrot Phrase 3.5 dla systemu Mac OS X

- iParrot Phrase 3.5 dla Iphone

Podobne Słowniki i translatory

 • Słownik hiszpańsko-polski

  Słownik hiszpańsko-polski 4.95 autorstwa Roberta Kwiatkowskiego to niewielka aplikacja udostępniona na zasadach licencji freeware.

 • Słownik angielsko-polski

 • Babylon

  Babylon 9 to profesjonalny translator, który obsługuję bazę ponad 75 różnych języków i pozwala na dwukierunkowe tłumaczenie w 17 najpopularniejszych językach z całego świata.

 • Lingoes

  Lingoes - w pełni darmowy program, łączący w sobie funkcjonalność tradycyjnego słownika oraz rozbudowanego translatora. W bazie znajduje się ponad 80 języków.

 • Słownik polsko-hiszpański

  Słownik polsko-hiszpański jest to funkcjonalne i przydatne narzędzie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: iParrot Phrase 3.5 (Windows)Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie