Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Translator 2.4

Kategoria: Słowniki i translatory
Producent: Google
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.03.2010
Rozmiar: 648 KB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 10272

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google Translator 2.4

Google Translator to tłumacz, który przy użyciu technologi stosowanej w wyszukiwarkach Google pozwala dokonywać prostych przekładów. Używając Google Translator możesz za darmo przetłumaczyć pojedyncze słowa, frazy, paragrafy a nawet całe strony internetowe. Google Translator przeprowadza download tekstu z danej strony i wyświetla tłumaczenie w specjalnym okienku. Oznacza to, że nie musisz przechodzić między kilkoma stronami aby uzyskać tłumaczenie – wystarczy użyć skrót klawiszowy i gotowy tekst wyświetla się w nowym okienku. Języki obsługiwane przez Google Translator: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański i portugalski. Nie przygotowano Google Translator z menu pl. Nie ma również możliwości tłumaczenia tekstów w Google Translator po polsku. Wypróbuj Google Translator za free.

Google Translator to mały program, który instalujesz na dysku twardym i obsługujesz z poziomu paska narzędzi. Dzięki ikonce stale obecnej na pasku możesz szybko korzystać z usługi tłumacza bez potrzeby wchodzenia na stronę internetową Google lub na inne strony oferujące przekłady online. Oczywiście należy pamiętać, że podczas korzystania z Google Translator trzeba być połączonym z internetem. Program nie instaluje całej swej zawartości na dysku i przetłumaczenie czegokolwiek bezwarunkowo wymaga dostępu do bazy danych Google. Program Google Translator jest darmowy – ściągnij i wypróbuj.

W celu przetłumaczenia jednego słowa w Google Translator wystarczy wpisać je w okienku, które pokaże się po kliknięciu ikonki na pasku narzędzi. Tłumaczenie słowa pojawia się od razu w tym samym oknie. Aby przetłumaczyć całą stronę internetową należy kliknąć ikonkę książki w pasku narzędzi, wybrać „Translate web page” i wkleić adres strony skopiowany z przeglądarki. Przydatną funkcją jest możliwość ustawienia skrótu klawiszowego wywołującego akcję programu. Dzięki tej funkcji wystarczy w przeglądarce zaznaczyć żądany tekst i wcisnąć skrót klawiszowy, aby tłumaczenie wyświetliło się w osobnym okienku. Przy tłumaczeniu dłuższych tekstów może wydawać się, że przetłumaczony tekst miejscami nie ma sensu. Jest to normalne w przypadku translatorów elektronicznych.

Google Translator oprócz możliwości ustawienia skrótów klawiszowych posiada wygodną funkcję kopiowania zawartości okna z tłumaczeniem do schowka systemowego. Istnieje możliwość zapamiętania automatycznego otwarcia programu Google Translator w czasie startu systemu. Dodatkowo, można wybrać metodę otwierania okienka translatora – podwójnym kliknięciem lub skrótem klawiszowym. Potrzebujesz translatora za darmo? Sprawdź Google Translator – pobierz za darmo.

Licencja
Licencja, na jakiej rozpowszechniany jest Google Translator to freeware. Używając tej aplikacji nie musisz płacić ani grosza. Warto wspomnieć, że Google rekompensuje sobie publikację programu za darmo przez dołączenie do okienka translatora reklam.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne, na jakich działa Google Translator: Vista, XP, 98, 98SE, Me, 2000, NT, 2003. Nie powinno być problemu z uruchomieniem Google Translator na Windows 7. Nie przygotowano Google Translator na Linux i Mac OS X.

Wypróbuj już teraz Google Translator - free download po kliknięciu zielonego przycisku pod tekstem. Oprócz Google Translator do pobrania masz podobne programy z działu Słowniki i translatory.  Znajdziesz tam programy do tłumaczenia obsługujące przekład z i na język polski.


Podobne Słowniki i translatory

 • Babylon

  Babylon 9 to profesjonalny translator, który obsługuję bazę ponad 75 różnych języków i pozwala na dwukierunkowe tłumaczenie w 17 najpopularniejszych językach z całego świata.

 • Lingoes

  Lingoes - w pełni darmowy program, łączący w sobie funkcjonalność tradycyjnego słownika oraz rozbudowanego translatora. W bazie znajduje się ponad 80 języków.

 • Słownik hiszpańsko-polski

  Słownik hiszpańsko-polski 4.95 autorstwa Roberta Kwiatkowskiego to niewielka aplikacja udostępniona na zasadach licencji freeware.

 • Słownik polsko-hiszpański

  Słownik polsko-hiszpański jest to funkcjonalne i przydatne narzędzie.

 • GoNaomi Słownik

  Szukasz prostego w obsłudze słownika, który posiada w swojej bazie dużą ilość słów? GoNaomi.com jest więc produktem dla Ciebie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Translator 2.4

dodał: ~Zbyszek , 21.10.2010

Program nie dla nas Polaków. Brak opcji En- Pl Pl-En itp. Jak zwykle Polaków olano.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie