Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GoNaomi Słownik 1.81

Kategoria: Słowniki i translatory
Producent: VBS & Naomisoft
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 27.05.2011
Rozmiar: 21 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 990

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis GoNaomi Słownik 1.81

W skrócie GoNaomi.com jest słownikiem online, który składa się z 39 różego typu translatorów, te zaś mają w sobie łącznie definicje ponad 900 tysięcy słów, co trzeba przyznać jest liczbą imponującą. Znajdują się tam m.in. słowniki: japoński, chiński, rosyjski, angielski, niemiecki, włoski, fiński i cała masa innych.

Słownik jest ciągle rozwijany, ulega też sukcesywnym zmianom i poprawkom, tak by lepiej służyć użytkownikowi. Główne przeznaczenie produktu to komputer domowy, jak również domowe zacisze. Program został stworzony przez VBS & Naomisoft przy współpracy z Jerzym Kazojcem. Jego wersja Home jest udostępniona za darmo.

Co ciekawe, używanie tego słownika daje użytkownikowi 100% pewności, że dane słowo jest poprawnie przetłumaczone. Dzieje się tak dlatego, że baza słów jest tworzona, jak również sprawdzana przez ludzi z całego świata, margines pomyłki jest więc niewielki. 

Podobne Słowniki i translatory

 • Słownik hiszpańsko-polski

  Słownik hiszpańsko-polski 4.95 autorstwa Roberta Kwiatkowskiego to niewielka aplikacja udostępniona na zasadach licencji freeware.

 • Lingoes

  Lingoes - w pełni darmowy program, łączący w sobie funkcjonalność tradycyjnego słownika oraz rozbudowanego translatora. W bazie znajduje się ponad 80 języków.

 • Słownik polsko-hiszpański

  Słownik polsko-hiszpański jest to funkcjonalne i przydatne narzędzie.

 • Babylon

  Babylon 9 to profesjonalny translator, który obsługuję bazę ponad 75 różnych języków i pozwala na dwukierunkowe tłumaczenie w 17 najpopularniejszych językach z całego świata.

 • Słownik angielsko-polski


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GoNaomi Słownik 1.81Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie