Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

English Translator 3.2

Kategoria: Słowniki i translatory
Producent: Techland
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 16.05.2009
Data modyfikacji: 09.07.2012
Rozmiar: 18 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 30656

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis English Translator 3.2

­­Darmowy English Translator znanej polskiej firmy Techland należy do najlepszych i najbardziej zaawansowanych technicznie translatorów komputerowych tłumaczących tekst z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski. English Translator za darmo to jedna z wielu dostępnych na naszym runku propozycja z rodziny translatorów Techlandu, oprócz wersji angielskiej jest też rosyjska, francuska i niemiecka. Pobierz English Translator 3 i przekonaj się sam jakie to świetne narzędzie!

Prezentując kolejną generację English Translator, developerzy wykorzystali więc swoje wieloletnie doświadczenie w tworzeniu programów tłumaczeniowych. English Translator jako pełna wersja został wyposażony w 34 kategorie tematyczne, dzięki którym możemy szczegółowo określić charakter tłumaczonego tekstu. Aplikacja posiada również funkcję tłumaczenia zawartości stron internetowych za pomocą specjalnego modułu - English Translator online. Dzięki olbrzymiej bazie słów English Translator po polsku potrafi łączyć wyrazy i układać z nich logiczne tłumaczenie. W połączeniu z olbrzymim słownikiem angielsko-polskim i polsko-angielskim zawierającym 660 tysięcy tłumaczeń, 140 tysięcy fraz i 3,3 miliona form fleksyjnych stanowi doskonałe narzędzie umożliwiające przekład tekstu. Najważniejsze właściwości programu English Translator w wersji 3.0:

-unikalne mechanizmy tłumaczące oparte na najnowszych osiągnięciach lingwistyki komputerowej pozwalające na szybsze i dokładniejsze tłumaczenie
-ogromny komputerowy słownik polsko-angielski i angielsko-polski z 660 tysiącami tłumaczeń, 140 tysiącami fraz i 3,3 milionami form fleksyjnych
-funkcja tłumaczenia plików tekstowych, MS Word i innych
-synteza mowy umożliwiająca odczytywanie dowolnego tekstu oraz słów ze słownika
-tryb automatyczny pokazujący postęp prac nad tłumaczeniem
-tryb ręczny zapewniający pełną kontrolę nad tłumaczonym tekstem przy jednoczesnym zachowaniu zalet automatycznego przekładu
-słownik tłumacza wyświetlający na bieżąco alternatywne tłumaczenia wskazanego wyrazu lub frazy, pozwalający na wygodną zamianę tłumaczeń
-34 konteksty tematyczne pozwalające określić charakter tekstu przy równoczesnej możliwości wyboru kilku jednocześnie
-automatyczny dobór profilu tłumaczonego tekstu
-rezydujący w systemie słownik podręczny pozwalający na podgląd tłumaczeń wyrazów w dowolnej aplikacji
-funkcja Internet Translator umożliwiająca tłumaczenie anglojęzycznych stron internetowych.

Wersja demonstracyjna programu English translator pl dostępna jest do ściągnięcia za darmo na stronie pobierz.pl. Na naszej stronie udostępniamy też link aktualizacyjny do wersji 3.21

Różnice pomiędzy wersją pełną, a demonstracyjną:
- wersję demo programu English Translator 3 można uruchomić 50 razy, ale nie dłużej niż przez miesiąc od momentu zainstalowania
- wyłączone tłumaczenie z języka polskiego na język angielski
- brak angielskiego interfejsu
- ograniczony w znacznym stopniu słownik angielsko-polski. Pominięte hasla wyświetlane są jako '_brak_tłum_'
- spowolnione tłumaczenie
- maksymalna długość tekstu, który można przetłumaczyć została ograniczona do 64 tys. znaków.

Nie czekaj – download English Translator już teraz prosto z naszego serwisu!

Podobne Słowniki i translatory

 • Słownik polsko-hiszpański

  Słownik polsko-hiszpański jest to funkcjonalne i przydatne narzędzie.

 • Lingoes

  Lingoes - w pełni darmowy program, łączący w sobie funkcjonalność tradycyjnego słownika oraz rozbudowanego translatora. W bazie znajduje się ponad 80 języków.

 • Babylon

  Babylon 9 to profesjonalny translator, który obsługuję bazę ponad 75 różnych języków i pozwala na dwukierunkowe tłumaczenie w 17 najpopularniejszych językach z całego świata.

 • GoNaomi Słownik

  Szukasz prostego w obsłudze słownika, który posiada w swojej bazie dużą ilość słów? GoNaomi.com jest więc produktem dla Ciebie.

 • Słownik hiszpańsko-polski

  Słownik hiszpańsko-polski 4.95 autorstwa Roberta Kwiatkowskiego to niewielka aplikacja udostępniona na zasadach licencji freeware.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: English Translator 3.2

dodał: ~Jukan , 08.12.2011

Nie można rozpakować.

dodał: ~CreazyAngel , 06.12.2010

szkoda że demo :(

dodał: ~wega , 07.04.2010

pozdrawiam

dodał: ~justyna xp , 17.11.2009

zawsze jestem optymistycznie nastawiona do życia.jestem ambitna i uczciwa.\njestem leniwa i często zostawiam po sobie bałagan.nie lubię się uczyć.\nczęsto mówią żę jestem niecierpliwa.

dodał: ~hejka , 15.11.2009

da sie

dodał: ~hej , 17.09.2009

czemu sie nie da sciagnac...?????!!!!!!\n!!

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie