Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

English Translator 3.0 patch aktualizacyjny do wersji 3.21

Kategoria: Słowniki i translatory
Producent: Techland
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.05.2009
Rozmiar: 21,4 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 3831

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis English Translator 3.0 patch aktualizacyjny do wersji 3.21

Kompletne uaktualnienie doskonałego programu tłumaczącego English Translator firmy Techland, z wersji 3.0 do najnowszej wersji 3.21, zawierające wszystkie wcześniejsze poprawki i zwalniajace użytkownika z konieczności instalowania  starszych łatek. Duża waga pakietu, ponad21MB, świadczy o pokaźnej liczbie modyfikacji. Ostatni patch zawiera przede wszystkim usprawnienia algorytmu analizy struktury zdania poprawiające jakość tłumaczenia. Oprócz tego, do programu wniesiono drobne poprawki funkcjonalne oraz rozwiązano ostatecznie problem kompatybilności programu z niektórymi systemami MS Windows 95 i NT nie wspieranymi już przez ich producenta. Patch działa także z wersją demonstracyjną English Translatora 3.0, dostępną do ściągnięcia za darmo ze strony pobierz.pl

Podobne Słowniki i translatory

 • Lingoes

  Lingoes - w pełni darmowy program, łączący w sobie funkcjonalność tradycyjnego słownika oraz rozbudowanego translatora. W bazie znajduje się ponad 80 języków.

 • Słownik polsko-hiszpański

  Słownik polsko-hiszpański jest to funkcjonalne i przydatne narzędzie.

 • GoNaomi Słownik

  Szukasz prostego w obsłudze słownika, który posiada w swojej bazie dużą ilość słów? GoNaomi.com jest więc produktem dla Ciebie.

 • Słownik hiszpańsko-polski

  Słownik hiszpańsko-polski 4.95 autorstwa Roberta Kwiatkowskiego to niewielka aplikacja udostępniona na zasadach licencji freeware.

 • Słownik angielsko-polski


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: English Translator 3.0 patch aktualizacyjny do wersji 3.21Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie