Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Babylon 9

Kategoria: Słowniki i translatory
Producent: Babylon Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.05.2011
Rozmiar: 0,6 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1430

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Babylon 9

Babylon 9 to profesjonalne narzędzie umożliwiające tłumaczenie tekstów w szybki i łatwy sposób. Jest to typowy translator, który w porównaniu z konkurencją odznacza się przede wszystkim sporą bazą obsługiwanych tłumaczeń, składającą się z ponad 75 różnych języków. Warto jednak pamiętać, że dwukierunkowemu tłumaczeniu podlega 17 najważniejszych języków, z których warto wymienić, m.in. angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, włoski i oczywiście polski.  Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu i oprócz translatora oferuje użytkownikom także dostęp do wyników wyszukiwania z profesjonalnych słowników najważniejszych wydawnictw językowych, takich jak np. Oxford University Press, Britannica, Larousse, czy Langenscheidt. Babylon umożliwia także szybkie tłumaczenie wybranych stron internetowych, integrując się z pracą przeglądarki, a także z MS Office.

Najnowsza edycja programu, umożliwia użytkownikom dostęp do ogromnej społeczności użytkowników z całego świata, których można poprosić o pomoc w tłumaczeniu dowolnego tekstu, dzięki czemu jakość tłumaczonych dokumentów będzie stała na najwyższym poziomie. Oczywiście istnieje specjalna wersja Babylon pl, która sprawia że nawet starsi użytkownicy nie powinni mieć problemów z poznaniem tej aplikacji. Polski interfejs jest dobrze zlokalizowany, a i obsługa programu jest bardzo prosta. Download Babylon w wersji testowej pozwala na pełne użytkowanie programu przez okres tygodnia, po którym należy zakupić pełną wersję programu.

Podobne Słowniki i translatory

 • Słownik polsko-hiszpański

  Słownik polsko-hiszpański jest to funkcjonalne i przydatne narzędzie.

 • GoNaomi Słownik

  Szukasz prostego w obsłudze słownika, który posiada w swojej bazie dużą ilość słów? GoNaomi.com jest więc produktem dla Ciebie.

 • Lingoes

  Lingoes - w pełni darmowy program, łączący w sobie funkcjonalność tradycyjnego słownika oraz rozbudowanego translatora. W bazie znajduje się ponad 80 języków.

 • Słownik hiszpańsko-polski

  Słownik hiszpańsko-polski 4.95 autorstwa Roberta Kwiatkowskiego to niewielka aplikacja udostępniona na zasadach licencji freeware.

 • Słownik angielsko-polski


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Babylon 9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie