Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Babylon 9

Kategoria: Słowniki i translatory
Producent: Babylon Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.09.2010
Rozmiar: 8.4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 521

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Babylon 9

Dostępny po polsku Babylon 9 to rzecz użyteczna dosłownie dla każdego, a zwłaszcza tych osób, które odwiedzają często obcojęzyczne strony. Celem aplikacji jest dokonywanie tłumaczeń – zarówno stron, jak i oprogramowania. To potężne urządzenia pozwala na translację aż siedemdziesięciu pięciu języków! Trudno się spodziewać, by twórcy Babylon 9 za darmo oddawali tak dobry program. I rzeczywiście – nie jest możliwe legalne ściągnięcie aplikacji w pełnej wersji. Pozostaje jednak free download Babylon 9 w wersji testowej.

Jak to działa? Bardzo prosto – po uruchomieniu aplikacji wystarczy kliknąć na tekst na stronie, w mailu czy programie, aby został on przetłumaczony na nasz język. Nie można chyba łatwiej rozwiązać problemu tłumaczenia. Babylon 9 pl to bardzo wygodne urządzenie, szczególnie dla osób, które maja problemy z obcymi językami. A czy warto nabyć pełną wersję aplikacji? Download Babylon 9 w wersji trial pozwoli każdemu zadecydować o tym samemu. Podpowiemy tylko, że jest to na tyle wszechstronny i pomyślany program, że tłumaczy nawet wagi i rozmiary (np. z funtów na kilogramy czy cali na centymetry).

Wśród obsługiwanych języków są między innymi angielski, francuski, turecki, ukraiński czy koreański. Pobierz Babylon 9 po polsku w wersji testowej i zobacz, jak spodoba Ci się w działaniu! Jeśli języki obce nigdy nie były twoja mocną stroną, zyskasz dzięki niemu potężnego pomocnika, który wesprze Cię w każdej chwili. Aplikacja ta pozwala znacznie poszerzyć internetowe horyzonty – można dzięki niej zrozumieć aż siedemdziesiąt pięć razy więcej informacji ze stron w obsługiwanych językach!

­Certyfikat___pl­

Podobne Słowniki i translatory

 • GoNaomi Słownik

  Szukasz prostego w obsłudze słownika, który posiada w swojej bazie dużą ilość słów? GoNaomi.com jest więc produktem dla Ciebie.

 • Słownik angielsko-polski

 • Słownik hiszpańsko-polski

  Słownik hiszpańsko-polski 4.95 autorstwa Roberta Kwiatkowskiego to niewielka aplikacja udostępniona na zasadach licencji freeware.

 • Babylon

  Babylon 9 to profesjonalny translator, który obsługuję bazę ponad 75 różnych języków i pozwala na dwukierunkowe tłumaczenie w 17 najpopularniejszych językach z całego świata.

 • Słownik polsko-hiszpański

  Słownik polsko-hiszpański jest to funkcjonalne i przydatne narzędzie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Babylon 9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie