Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lingoes 2.9.1

Kategoria: Słowniki i translatory
Producent: Lingoes Project
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.04.2013
Rozmiar: 11,3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 260

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Lingoes 2.9.1

Jeśli często zastanawiasz się nad znaczeniem jakieś słówka w obcym języku, lub po prostu potrzebujesz przetłumaczyć nieco bardziej skomplikowany tekst to darmowa aplikacja Lingoes jest właśnie dla ciebie! Program ten to połączenie tradycyjnego słownika oraz funkcjonalnego translatora. W bazie do dyspozycji użytkownika jest ponad 80 języków, a wśród nich miedzy innymi: angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski, chiński, rosyjski, hebrajski, arabski, grecki i rzecz jasna polski. Dzięki prostemu interfejsowi w szybki sposób przetłumaczymy pojedyncze słowa lub całe partie tekstu poprzez ich odpowiednie zaznaczenie. Sam program korzysta z "wiedzy" takich serwisów, jak Google Translate, Yahoo Translate, czy LingvoBit. Ponadto użytkownik ma spore możliwości personalizacji panelu sterowania (skróty klawiszowe, ustawienia poziomu głośności i szybkości wymowy tłumaczonych słów).

Podobne Słowniki i translatory

 • GoNaomi Słownik

  Szukasz prostego w obsłudze słownika, który posiada w swojej bazie dużą ilość słów? GoNaomi.com jest więc produktem dla Ciebie.

 • Słownik angielsko-polski

 • Babylon

  Babylon 9 to profesjonalny translator, który obsługuję bazę ponad 75 różnych języków i pozwala na dwukierunkowe tłumaczenie w 17 najpopularniejszych językach z całego świata.

 • Słownik hiszpańsko-polski

  Słownik hiszpańsko-polski 4.95 autorstwa Roberta Kwiatkowskiego to niewielka aplikacja udostępniona na zasadach licencji freeware.

 • Słownik polsko-hiszpański

  Słownik polsko-hiszpański jest to funkcjonalne i przydatne narzędzie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Lingoes 2.9.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie