Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Szkoła Koziołka Matołka

Kategoria: Nauki humanistyczne
Producent: Aidem Media Sp. z o.o.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 19.12.2014
Rozmiar: 52.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 148

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Szkoła Koziołka Matołka

Szkoła Koziołka Matołka to niezwykle kolorowy i przyjazny w użytkowaniu program edukacyjny dla najmłodszych (dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej oraz klasy zerowej). Zakres nauczania aplikacji obejmuje takie przedmioty, jak język polski, matematyka, język angielski oraz przyroda. Cały materiał został tutaj przedstawiony w formie rysunkowej na podstawie przygód Koziołka Matołka, który jednocześnie jest naszym przewodnikiem i lektorem.

Program uczy poprzez zabawę, przez co dzieci nie czują się znudzone i chętnie podejmują kolejne wyzwania. Mamy tutaj do czynienia między innymi z różnego rodzaju konkursami, zabawami, grami oraz przerywnikami w nauce w postaci zajmujących mini gier (piłka nożna, nauka zasad ruchu drogowego, gra w kapsle, turnieje sportowe oraz wiele, wiele innych). Całość podzielona została na dwa poziomy trudności: pierwszy - klasa zerowa oraz klasa pierwsza szkoły podstawowej, poziom drugi: klasa druga oraz trzecia. Szkoła Koziołka Matołka to niezwykle przydatny pomocnik w edukacji najmłodszych.

Podobne Nauki humanistyczne

 • SuperMemo UX

  Szybkość przyswajania nowych danych oraz łatwość w ich opanowywaniu to umiejętności, które przydadzą się zawsze i każdemu. Jednak ludzki mózg nie zawsze działa doskonale i Można mu udzielić pewnego wsparcia.

 • Akademia umysłu - Pamięć

  Program pozwala ćwiczyć pamięć i umysł. Zawiera zadania na poprawę umiejętności zapamiętywania większej ilości tekstu, znaków, obrazów, liczb, przedstawień sytuacyjnych.

 • Guitar Shed 2.9.9

  Guitar Shed to oprogramowanie przeznaczone dla gitarzystów i ułatwiające im muzykowanie.

 • SPEED READER PL 2.0

  SPEED READER PL 2.0 jest profesjonalnym kursem szybkiego czytania.

 • Instant Interactive Drills 5.2

  Instant Interactive Drills 5.2 to program mający zastosowanie w nauczaniu początkowym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Szkoła Koziołka MatołkaAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie