Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SuperMemo UX

Kategoria: Nauki humanistyczne
Producent: SuperMemo World
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.01.2011
Rozmiar: 15.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 657

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SuperMemo UX

Szybkość przyswajania nowych danych oraz łatwość w ich opanowywaniu to umiejętności, które przydadzą się zawsze i każdemu. Jednak ludzki mózg nie zawsze działa doskonale i Można mu udzielić pewnego wsparcia. Temu celowi służą programy do nauki, a jednym z nich jest prezentowany na tej stronie Supermemo UX. To znana aplikacja, która służy głównie treningowi pamięci oraz pokazuje sposoby, w jakie możemy zapamiętać większe porcje informacji.

Ten program do uczenia się jest całkowicie darmowy i można go pobrać z tej właśnie strony. Mamy tu różne rodzaje ćwiczeń wspomagających pamięć oraz inteligencję. Są to między innymi dopasowywanie elementów znajdujących się w tekście do kategorii, testy wyboru, wyszukiwanie i oznaczanie prawidłowego elementu, przekształcanie zdań i inne. Mamy tu wiele pomocnych elementów, jak na przykład analizator mowy, czy klawiaturę ze znakami diaktrytycznymi uczonego języka.

Download SuperMemo UX pozwoli także na tworzenie własnych kursów. W aplikację wbudowano prosty w obsłudze edytor, który pozwoli między innymi na dodawania własnych grafik czy też nagrań dźwiękowych. W komercyjnej wersji programu mamy także Kreator Kursów, dzięki któremu możemy przygotować komercyjne, profesjonalne kursy. Darmowa wersja programu zajmuje zaledwie 15 MB, więc jej pobranie odbędzie się dość szybko.

Warto dodać, że program może obsługiwać wielu użytkowników, więc jedna instalacja aplikacji pozwoli na korzystanie z niej wielu osób. Podobnie każdy użytkownik może korzystać z kilku kursów, wybierać materiały do nauki i ustalać w terminarzu, kiedy mają odbywać się powtórki.

Podobne Nauki humanistyczne

 • Szkoła Koziołka Matołka

  Szkoła Koziołka Matołka to niezwykle kolorowy i przyjazny w użytkowaniu program edukacyjny dla najmłodszych (dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej oraz klasy zerowej).

 • KVocQuiz 4.0.5

  Popularna aplikacja przeznaczona do nauki słówek.

 • e-Biblia 3.2.1 Complete Edition (Beta RC1)

  „e-Biblia” jest przedsięwzięciem multimedialnym, którego zadaniem jest zaznajomić użytkownika z możliwie największą ilością dostępnych polskich i obcojęzycznych przekładów Pisma Świętego i wydobyć piękno, które niesie ze sobą tekst tej najstarszej Księgi świata chrześcijańskiego.

 • TabView 1.3

  TabView to aplikacja pozwalająca na odczyt tabulatur PowerTab na komputerach Macintosh.

 • Dzieje Ludzi cz. 1 - Prehistoria

  Prehistoria jest pierwszym programem serii Dzieje Ludzi, w której prezentowane są najważniejsze odkrycia i zwyczaje dawnych pokoleń.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SuperMemo UXAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie