Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KWalendarium 1.0.0S

Kategoria: Nauki humanistyczne
Producent: Amigo Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 1.0 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 646

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis KWalendarium 1.0.0S

Program KWalendarium to rozbudowane i skonsolidowane (odnośniki do materiałów w internecie, encyklopedii) źródło wiedzy o ważnych wydarzeniach historycznych, postaciach nauki i kultury.

KWalendarium w bieżącej wersji zawiera 637 wysokiej jakości merytorycznej opisów ważnych dat.

Program posiada rozbudowany system wyszukiwania i filtrowania danych - wyświetla też "daty na dziś". Aplikację od zwykłego kalendarza odróżnia mnogość odnośników do zasobów itnernetowych, związanych z danym wydarzeniem (zawarte w treści opisu). Znalezione daty można zapisywać do pliku (HTML), drukować, lub kopiować do schowka. Program zawiera również dosyć rozbudowaną pomoc.

Uwaga!
Legalne korzystanie z programu wymaga darmowej rejestracji na stronie producenta.

Podobne Nauki humanistyczne

 • SuperMemo UX

  Szybkość przyswajania nowych danych oraz łatwość w ich opanowywaniu to umiejętności, które przydadzą się zawsze i każdemu. Jednak ludzki mózg nie zawsze działa doskonale i Można mu udzielić pewnego wsparcia.

 • Szkoła Koziołka Matołka

  Szkoła Koziołka Matołka to niezwykle kolorowy i przyjazny w użytkowaniu program edukacyjny dla najmłodszych (dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej oraz klasy zerowej).

 • Egzamin maturalny - historia

  Egzamin maturalny – historia to program pomagający sprawdzić i poszerzyć swoją wiedzę przed egzaminem maturalnym z historii.

 • SPEED READER PL 2.0

  SPEED READER PL 2.0 jest profesjonalnym kursem szybkiego czytania.

 • Instant Interactive Drills 5.2

  Instant Interactive Drills 5.2 to program mający zastosowanie w nauczaniu początkowym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KWalendarium 1.0.0SAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie