Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Egzamin maturalny - historia

Kategoria: Nauki humanistyczne
Producent: Aidem Media
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 619

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Egzamin maturalny - historia

Egzamin maturalny – historia to program pomagający sprawdzić i poszerzyć swoją wiedzę przed egzaminem maturalnym z historii.

Aplikacja zawiera 20 testów, w każdym z nich znajduje się około 50 pytań wraz z odpowiedziami, które obejmują swym zakresem materiał dydaktyczny szkoły średniej. Zadania są bogato ilustrowane, posiadają uzasadnienia odpowiedzi i przykładowe rozwiązania. Każdy program ma trzy tryby: treningowy, testowy, poprawkowy oraz system statystyk i możliwość tworzenia własnych testów. Testy są dostosowane do nowej formy matury.

Podobne Nauki humanistyczne

 • Szkoła Koziołka Matołka

  Szkoła Koziołka Matołka to niezwykle kolorowy i przyjazny w użytkowaniu program edukacyjny dla najmłodszych (dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej oraz klasy zerowej).

 • SuperMemo UX

  Szybkość przyswajania nowych danych oraz łatwość w ich opanowywaniu to umiejętności, które przydadzą się zawsze i każdemu. Jednak ludzki mózg nie zawsze działa doskonale i Można mu udzielić pewnego wsparcia.

 • TabView 1.3

  TabView to aplikacja pozwalająca na odczyt tabulatur PowerTab na komputerach Macintosh.

 • e-Biblia 3.2.1 Complete Edition (Beta RC1)

  „e-Biblia” jest przedsięwzięciem multimedialnym, którego zadaniem jest zaznajomić użytkownika z możliwie największą ilością dostępnych polskich i obcojęzycznych przekładów Pisma Świętego i wydobyć piękno, które niesie ze sobą tekst tej najstarszej Księgi świata chrześcijańskiego.

 • Guitar Shed 2.9.9

  Guitar Shed to oprogramowanie przeznaczone dla gitarzystów i ułatwiające im muzykowanie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Egzamin maturalny - historiaAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie