Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Testy na prawo jazdy 2014 - kat. B 3.0

Kategoria: Nauka jazdy
Producent: KTW
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.02.2014
Rozmiar: 70.4 MB
System operacyjny: Windows ME, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 378

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Testy na prawo jazdy 2014 - kat. B 3.0

Prawo Jazdy to jeden z tych dokumentów, który staje się marzeniem niemal każdego, kto osiągnie magiczny wiek 18 lat. Z roku na rok testy na egzaminie z prawa jazdy stają się coraz bardziej wymagające. Tutaj z pomocą przychodzą nam różnego rodzaju multimedialne programy wspomagające naukę. Jednym z nich, wartym uwagi z pewnością jest Testy na prawo jazdy 2014 - kat. B.

 Całość zawiera kompleksowe informacje dotyczące kodeksu drogowego oraz tego, jak kierowca powinien zachować się na drodze w czasie prowadzenia pojazdu. Mamy tutaj do wyboru dwa tryby: nauka oraz egzamin. Jak sama nazwa wskazuje, w tym pierwszym poznajemy wszystkie tajniki obowiązujących przepisów i w przystępny sposób, na zasadzie przykładów przyswajamy wiedzę. W trybie Egzamin możemy sprawdzić to, czego się nauczyliśmy odpowiadając na konkretne pytanie. System egzaminacyjny jest bardzo podobny to tego, z którym spotkamy się w czasie egzaminu państwowego. Aplikacja zawiera ponadto szczegółowy wykaz wszystkich znaków drogowych z ich dokładnymi opisami, aktualny kodeks drogowy, opisy najpopularniejszych pojazdów egzaminacyjnych i taryfikator mandatów.

Wersja Trial pozwoli nam na trzykrotne uruchomienie programu. Cena aktywacji pełnej wersji to nieco ponad 7zł.

Podobne Nauka jazdy

 • Karta Moto-rowerowa

  Aplikacja Karta Moto-rowerowa jest przeznaczona dla nauczycieli oraz uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów, którzy chcą uczyć się oraz weryfikować swoją wiedzę odnośnie przepisów ruchu drogowego.

 • Skrzyżowania

  Skrzyżowania to niewielki program, dzięki któremu mamy szansę poznać prawa rządzące polskim ruchem drogowym (ze szczególnym naciskiem na skrzyżowania) oraz testować swoją wiedzę w tej dziedzinie.

 • Testy ABCD

  Testy ABCD – 2011 jest to przyjazny program służący do przygotowania się do egzaminu na prawo jazdy. Udostępnione materiały są oparte o najnowsze przepisy dotyczące ruchu drogowego.

 • 3D Driving-School

  3D Driving-School 5.1 to zaawansowany symulator jazdy samochodem i motocyklem, mający za celu pomoc młodym adeptom w zdaniu prawa jazdy. Stworzyli go eksperci w tej dziedzinie, mamy wiec realistyczne oddanie warunków jazdy – począwszy od reakcji prowadzonego pojazdu, skończywszy na zmiennych warunkach pogodowych.

 • Testy AB

  Testy AB – 2011 jest to przyjazna aplikacja służąca do przygotowania się do egzaminu na prawo jazdy. Dostępne materiały oparte są o najnowsze przepisy ruchu drogowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Testy na prawo jazdy 2014 - kat. B 3.0

dodał: ~pitu , 09.03.2014

dobre

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie