Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Testy ABCD 2011

Kategoria: Nauka jazdy
Producent: Grupa33
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 16.06.2011
Rozmiar: 16,47 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1215

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Testy ABCD 2011

Testy ABCD – 2011 jest to przyjazny program służący do przygotowania się do egzaminu na prawo jazdy. Udostępnione materiały są oparte o najnowsze przepisy dotyczące ruchu drogowego. Pytania umieszczone w teście zostały zaczerpnięte z państwowego egzaminu na prawo jazdy. Obowiązują w Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego, w których przeprowadzane są egzaminy na prawo jazdy. Program dzieli się na cztery moduły: Testy na prawo jazdy – kategoria A, Testy na prawo jazdy – kategoria B, Ustawy i rozporządzenia, Przepisy ruchu drogowego,

Moduł omawiający przepisy ruchu drogowego zawiera wszystkie obowiązujące zasady jak również ilustracje, które przedstawiają ich praktyczne wykorzystanie. Dostępne informacje zostały podzielone tematycznie co znacznie ułatwia uczenie się oraz prowadzenie wykładów. Dzięki uporządkowanemu spisowi treści poruszanie się po zagadnieniach jest szybkie i proste. Przepisy ruchu drogowego przedstawione są w taki sposób, aby ich zrozumienie nie stanowiło problemu. Ilustracje zastosowane w programie pokazują różne sytuacje w sposób przejrzysty i czytelny. W programie mamy możliwość ustawiać pojazdy na jezdni czy skrzyżowaniu. Każdy element na schemacie jest ruchomy przez co można zaaranżować prawie każdą sytuację, która nas interesuje. Znaki pionowe i poziome jak również sygnały drogowe mogą być powiększane. Opisany jest także ich zakres obowiązywania.

Moduł Testy przygotowuje do egzaminu kategorii A, B, C, D. Sposób działania programu oraz jego wygląd jest identyczny jak ten obowiązujący na egzaminie państwowym. Dzięki temu użytkownik ma możliwość zapoznania się z egzaminem. Program został przygotowany nie tylko dla osób, które uczą się do egzaminu. Może być również stosowany przez osoby chcące przypomnieć sobie obowiązujące na drodze zasady. Użytkownik może wybrać pytania, które są podzielone na kategorie jak również losowy zestaw egzaminacyjny. Testy są jednokrotnego wyboru. Wybierając opcję nauka możemy w trakcie testu sprawdzać poprawność odpowiedzi. Dzięki wyszukiwarce możemy przejść do konkretnego pytania.
Wynik testu jest jasny i przejrzysty. Mamy opcję powrotu do konkretnych pytań. Program Testy ABCD – 2011 jest prosty i intuicyjny, jego obsługa nie stanowi problemu. Działa na systemach operacyjnych z rodziny Windows.

Podobne Nauka jazdy

 • Testy na prawo jazdy 2014 - kat. B

  Prawo Jazdy to jeden z tych dokumentów, który staje się marzeniem niemal każdego, kto osiągnie magiczny wiek 18 lat. Z roku na rok testy na egzaminie z prawa jazdy stają się coraz bardziej wymagające. Tutaj z pomocą przychodzą nam różnego rodzaju multimedialne programy wspomagające naukę. Jednym z nich, wartym uwagi z pewnością jest Testy na prawo jazdy 2014 - kat. B.

 • Karta Moto-rowerowa

  Aplikacja Karta Moto-rowerowa jest przeznaczona dla nauczycieli oraz uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów, którzy chcą uczyć się oraz weryfikować swoją wiedzę odnośnie przepisów ruchu drogowego.

 • Testy AB

  Testy AB – 2011 jest to przyjazna aplikacja służąca do przygotowania się do egzaminu na prawo jazdy. Dostępne materiały oparte są o najnowsze przepisy ruchu drogowego.

 • 3D Driving-School

  3D Driving-School 5.1 to zaawansowany symulator jazdy samochodem i motocyklem, mający za celu pomoc młodym adeptom w zdaniu prawa jazdy. Stworzyli go eksperci w tej dziedzinie, mamy wiec realistyczne oddanie warunków jazdy – począwszy od reakcji prowadzonego pojazdu, skończywszy na zmiennych warunkach pogodowych.

 • Skrzyżowania

  Skrzyżowania to niewielki program, dzięki któremu mamy szansę poznać prawa rządzące polskim ruchem drogowym (ze szczególnym naciskiem na skrzyżowania) oraz testować swoją wiedzę w tej dziedzinie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Testy ABCD 2011Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie