Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Testy AB 2011

Kategoria: Nauka jazdy
Producent: Grupa33
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 16.06.2011
Rozmiar: 33,3 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2734

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Testy AB 2011

Testy AB – 2011 jest to przyjazna aplikacja służąca do przygotowania się do egzaminu na prawo jazdy. Dostępne materiały oparte są o najnowsze przepisy ruchu drogowego. Pytania zawarte w teście pochodzą z państwowego egzaminu na prawo jazdy. Obowiązują we wszystkich Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego, w których przeprowadza się egzaminy na prawo jazdy. Program podzielony jest na cztery moduły: Testy na prawo jazdy – kategoria A, Testy na prawo jazdy – kategoria B, Przepisy ruchu drogowego, Ustawy i rozporządzenia.

Moduł dotyczący przepisów ruchu drogowego zawiera wszelkie obowiązujące przepisy jak również ilustracje, które obrazują ich praktyczne zastosowanie. Dostępne informacje podzielone są tematycznie co znacznie ułatwia zarówno uczenie się jak i prowadzenie wykładów. Dzięki przejrzystemu spisowi treści poruszanie się po tematach jest szybkie i proste. Przepisy ruchu drogowego opisane są tak aby ich zrozumienie nie sprawiało problemów. Grafika zastosowana w programie pokazuje różne sytuacje w sposób czytelny i przejrzysty. W aplikacji mamy możliwość dowolnie ustawiać pojazdy na jezdni. Każdy element na schemacie jest aktywny dzięki czemu można zaaranżować dowolną sytuację, która nas interesuje. Wszystkie znaki pionowe i poziome jak również sygnały drogowe są powiększane. Opisany jest również ich zakres obowiązywania.

Moduł Testy Egzaminacyjne przygotowuje do egzaminu kategorii A i B. Sposób działania aplikacji oraz jej wygląd jest identyczny jak na egzaminie państwowym. Dzięki temu użytkownik ma możliwość zapoznać się z egzaminem. Program nadaje się nie tylko dla osób uczących się do egzaminu. Może być również wykorzystywany przez osoby, które chcą przypomnieć sobie obowiązujące zasady. Użytkownik może wybrać pytania podzielone na kategorie lub też losowy egzamin. Testy są jednokrotnego wyboru. Jeżeli wybierzemy opcję nauka możemy sprawdzać poprawność odpowiedzi. Dzięki wyszukiwarce mamy możliwość przejścia do konkretnego pytania.
Wynik testu jest jasny i czytelny. Mamy możliwość powrotu do wybranych pytań. Program Testy AB – 2011 jest przejrzysty i intuicyjny, jego obsługa nie sprawia problemów. Działa na systemach operacyjnych Windows.

Podobne Nauka jazdy

 • 3D Driving-School

  3D Driving-School 5.1 to zaawansowany symulator jazdy samochodem i motocyklem, mający za celu pomoc młodym adeptom w zdaniu prawa jazdy. Stworzyli go eksperci w tej dziedzinie, mamy wiec realistyczne oddanie warunków jazdy – począwszy od reakcji prowadzonego pojazdu, skończywszy na zmiennych warunkach pogodowych.

 • Skrzyżowania

  Skrzyżowania to niewielki program, dzięki któremu mamy szansę poznać prawa rządzące polskim ruchem drogowym (ze szczególnym naciskiem na skrzyżowania) oraz testować swoją wiedzę w tej dziedzinie.

 • Testy ABCD

  Testy ABCD – 2011 jest to przyjazny program służący do przygotowania się do egzaminu na prawo jazdy. Udostępnione materiały są oparte o najnowsze przepisy dotyczące ruchu drogowego.

 • Testy na prawo jazdy 2014 - kat. B

  Prawo Jazdy to jeden z tych dokumentów, który staje się marzeniem niemal każdego, kto osiągnie magiczny wiek 18 lat. Z roku na rok testy na egzaminie z prawa jazdy stają się coraz bardziej wymagające. Tutaj z pomocą przychodzą nam różnego rodzaju multimedialne programy wspomagające naukę. Jednym z nich, wartym uwagi z pewnością jest Testy na prawo jazdy 2014 - kat. B.

 • Karta Moto-rowerowa

  Aplikacja Karta Moto-rowerowa jest przeznaczona dla nauczycieli oraz uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów, którzy chcą uczyć się oraz weryfikować swoją wiedzę odnośnie przepisów ruchu drogowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Testy AB 2011Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie