Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Skrzyżowania 1.01

Kategoria: Nauka jazdy
Producent: Grupa33
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 5.16 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 5965

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Skrzyżowania 1.01

Skrzyżowania to niewielki program, dzięki któremu mamy szansę poznać prawa rządzące polskim ruchem drogowym (ze szczególnym naciskiem na skrzyżowania) oraz testować swoją wiedzę w tej dziedzinie. W programie znajduje się kodeks drogowy (ustawa z dnia 20 czerwca 1997 roku wraz z późniejszymi zmianami) oraz moduł sprawdzający wiedzę użytkownika na temat zasad udzielania pierwszeństwa przejazdu. Dzięki kodeksowi użytkownik nie musi szukać aktualnych ustaw w źródłach internetowych, ma bowiem informacje z pierwszej ręki na temat obowiązujących na polskich drogach przepisów prawnych. Kodeks jest poprzedzony przejrzystym spisem treści, zatem użytkownik nie będzie miał również problemu z odnalezieniem wśród gąszcza przepisów jedynie tych, które szczególnie go interesują.

Znaki i sygnały drogowe są w odpowiedni sposób pogrupowane (podzielone na odpowiednie kategorie: sygnały świetlne, znaki drogowe poziome, znaki drogowe pionowe), dzięki czemu użytkownik może spokojnie, po kolei je przerabiać i nie zgubić się wśród setek istniejących na polskich drogach oznaczeń. Wszystkie znaki opatrzone są stosowną grafiką oraz komentarzem tekstowym.

Aplikacją szczególnie interesującą jest zakładka „sytucje drogowe”, w której użytkownik stawiany jest w symulacji realnych zdarzeń na drodze. Mamy więc możliwość sprawdzania swojej wiedzy w zdarzeniu, kiedy wraz z trzema innymi użytkownikami ruchu znajdujemy się na skomplikowanym skrzyżowaniu i musimy określić swoją kolejność przejazdu. Odpowiednia grafika, intuicyjny interfejs i podpowiedzi rozwiązań ułatwiają użytkownikom odnalezienie się w nierzadko bardzo złożonych sytuacjach życiem wziętych z ulic naszego kraju.

Przez proces instalacyjny przeprowadzi nas automatyczny instalator, dzięki czemu nawet niedoświadczeni użytkownicy komputerów nie będą mieli problemów z bezproblemowym jego uruchomieniem. W razie potrzeby aktualizacji, jest ona wykonywana poprzez odnośnik w programie, za pomocą którego wykonywana jest automatyczna aktualizacja za pomocą pliku uptade.exe. Producentem programu Skrzyżowania jest grupa33,

Podobne Nauka jazdy

 • Testy na prawo jazdy 2014 - kat. B

  Prawo Jazdy to jeden z tych dokumentów, który staje się marzeniem niemal każdego, kto osiągnie magiczny wiek 18 lat. Z roku na rok testy na egzaminie z prawa jazdy stają się coraz bardziej wymagające. Tutaj z pomocą przychodzą nam różnego rodzaju multimedialne programy wspomagające naukę. Jednym z nich, wartym uwagi z pewnością jest Testy na prawo jazdy 2014 - kat. B.

 • Karta Moto-rowerowa

  Aplikacja Karta Moto-rowerowa jest przeznaczona dla nauczycieli oraz uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów, którzy chcą uczyć się oraz weryfikować swoją wiedzę odnośnie przepisów ruchu drogowego.

 • Testy ABCD

  Testy ABCD – 2011 jest to przyjazny program służący do przygotowania się do egzaminu na prawo jazdy. Udostępnione materiały są oparte o najnowsze przepisy dotyczące ruchu drogowego.

 • 3D Driving-School

  3D Driving-School 5.1 to zaawansowany symulator jazdy samochodem i motocyklem, mający za celu pomoc młodym adeptom w zdaniu prawa jazdy. Stworzyli go eksperci w tej dziedzinie, mamy wiec realistyczne oddanie warunków jazdy – począwszy od reakcji prowadzonego pojazdu, skończywszy na zmiennych warunkach pogodowych.

 • Testy AB

  Testy AB – 2011 jest to przyjazna aplikacja służąca do przygotowania się do egzaminu na prawo jazdy. Dostępne materiały oparte są o najnowsze przepisy ruchu drogowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Skrzyżowania 1.01

dodał: józek2639 , 12.06.2015

dobry program

dodał: ~Pati , 10.08.2009

fajny program, mam nadzieję, ze pomoze mi w nauce jazdy

dodał: ~bke , 26.04.2009

spoko siema ziomy sie macie :D umuwmy sie na browara?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie