Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Prawo Jazdy - Kategoria D 1.01

Kategoria: Nauka jazdy
Producent: Grupa33
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 1.67 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 859

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Prawo Jazdy - Kategoria D 1.01

Prawo Jazdy - Kategoria D to program pomagający w przygotowaniach do teoretycznej części egzaminu na prawo jazdy.

Aplikacja zawiera 190 pytań z odpowiedziami. Pozwala między innymi wybrać losowy egzamin czy podstawowe pytania dla każdej z kategorii. Aplikacja umożliwia sprawdzenia poprawności udzielonych odpowiedzi. Użytkownik może również rozwiązywać zadania w takiej formie, w jakiej odbywa się to na prawdziwym egzaminie: z odliczaniem czasu do końca testu, trzema alternatywnymi odpowiedziami itp.

Uwaga!
Wersja Trial umożliwia maksymalnie pięciokrotne uruchomienie programu. Aby móc dalej korzystać z aplikacji należy zarejestrować się i wysłać SMS z opłatą.

Podobne Nauka jazdy

 • Testy AB

  Testy AB – 2011 jest to przyjazna aplikacja służąca do przygotowania się do egzaminu na prawo jazdy. Dostępne materiały oparte są o najnowsze przepisy ruchu drogowego.

 • Skrzyżowania

  Skrzyżowania to niewielki program, dzięki któremu mamy szansę poznać prawa rządzące polskim ruchem drogowym (ze szczególnym naciskiem na skrzyżowania) oraz testować swoją wiedzę w tej dziedzinie.

 • Testy ABCD

  Testy ABCD – 2011 jest to przyjazny program służący do przygotowania się do egzaminu na prawo jazdy. Udostępnione materiały są oparte o najnowsze przepisy dotyczące ruchu drogowego.

 • Karta Moto-rowerowa

  Aplikacja Karta Moto-rowerowa jest przeznaczona dla nauczycieli oraz uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów, którzy chcą uczyć się oraz weryfikować swoją wiedzę odnośnie przepisów ruchu drogowego.

 • Testy na prawo jazdy 2014 - kat. B

  Prawo Jazdy to jeden z tych dokumentów, który staje się marzeniem niemal każdego, kto osiągnie magiczny wiek 18 lat. Z roku na rok testy na egzaminie z prawa jazdy stają się coraz bardziej wymagające. Tutaj z pomocą przychodzą nam różnego rodzaju multimedialne programy wspomagające naukę. Jednym z nich, wartym uwagi z pewnością jest Testy na prawo jazdy 2014 - kat. B.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Prawo Jazdy - Kategoria D 1.01Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie