Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Karta Moto-rowerowa

Kategoria: Nauka jazdy
Producent: Grupa33
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 16.06.2011
Rozmiar: 45.9 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 1751

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Karta Moto-rowerowa

Karta Moto-rowerowa to kolejny program stworzony przez grupę33. Aplikacja jest przeznaczona dla nauczycieli oraz uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów, którzy chcą uczyć się oraz weryfikować swoją wiedzę odnośnie przepisów ruchu drogowego. Karta Moto-rowerowa pozwala również na przeprowadzenie egzaminów sprawdzających. Program zawiera 500 pytań testowych dla każdej kategorii oraz system sprawdzający wiedzę (możliwość wykonywania testów, w których dla zaliczenia potrzebne jest udzielenie przynajmniej 20 prawidłowych odpowiedzi na 25 wylosowanych z bazy pytań).

Karta Moto-rowerowa tłumaczy przepisy ruchu drogowego w sposób niezwykle przystępny. Dodatkowym plusem aplikacji jest udostępnienie ustaw i rozporządzeń odnoszących się do polskiego prawa drogowego. Dzięki temu każdy zainteresowany „zapleczem prawnym” nie musi szukać aktów w zewnętrznych źródłach; ma je bowiem podane w programie. Dwadzieścia ustaw i rozporządzeń zostało odpowiednio posortowanych, podane są ich źródła, dokładny tekst oraz przejrzysty spis treści.

Przez proces instalacyjny przeprowadzi na automatyczny instalator, w związku z czym nikt nie powinien mieć żadnego problemu z uruchomieniem tej aplikacji na swoim komputerze. Interfejs również jest bardzo przyjazny i z całą pewnością nie wprawi w zakłopotanie nawet nie znających się na tego typu aplikacjach użytkownikom.

Uwaga! Test na kartę rowerową jest testem jednokrotnego wyboru. W każdym pytaniu jest zatem tylko jedna prawidłowa odpowiedź. W przypadku testu na kartę motorową jest inaczej- tutaj prawidłowych odpowiedzi może być nawet trzy.
Do pobrania oferujemy wersję demo programu.

Podobne Nauka jazdy

 • Testy ABCD

  Testy ABCD – 2011 jest to przyjazny program służący do przygotowania się do egzaminu na prawo jazdy. Udostępnione materiały są oparte o najnowsze przepisy dotyczące ruchu drogowego.

 • Testy AB

  Testy AB – 2011 jest to przyjazna aplikacja służąca do przygotowania się do egzaminu na prawo jazdy. Dostępne materiały oparte są o najnowsze przepisy ruchu drogowego.

 • Testy na prawo jazdy 2014 - kat. B

  Prawo Jazdy to jeden z tych dokumentów, który staje się marzeniem niemal każdego, kto osiągnie magiczny wiek 18 lat. Z roku na rok testy na egzaminie z prawa jazdy stają się coraz bardziej wymagające. Tutaj z pomocą przychodzą nam różnego rodzaju multimedialne programy wspomagające naukę. Jednym z nich, wartym uwagi z pewnością jest Testy na prawo jazdy 2014 - kat. B.

 • Skrzyżowania

  Skrzyżowania to niewielki program, dzięki któremu mamy szansę poznać prawa rządzące polskim ruchem drogowym (ze szczególnym naciskiem na skrzyżowania) oraz testować swoją wiedzę w tej dziedzinie.

 • 3D Driving-School

  3D Driving-School 5.1 to zaawansowany symulator jazdy samochodem i motocyklem, mający za celu pomoc młodym adeptom w zdaniu prawa jazdy. Stworzyli go eksperci w tej dziedzinie, mamy wiec realistyczne oddanie warunków jazdy – począwszy od reakcji prowadzonego pojazdu, skończywszy na zmiennych warunkach pogodowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Karta Moto-rowerowaAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie