Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

3D Driving-School 5.1

Kategoria: Nauka jazdy
Producent: Besier 3D-Edutainment Wiesbaden
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.05.2011
Rozmiar: 37,1 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 5909

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis 3D Driving-School 5.1

3D Driving-School 5.1 to zaawansowany symulator jazdy samochodem i motocyklem, mający za celu pomoc młodym adeptom w zdaniu prawa jazdy. Stworzyli go eksperci w tej dziedzinie, mamy wiec realistyczne oddanie warunków jazdy – począwszy od reakcji prowadzonego pojazdu, skończywszy na zmiennych warunkach pogodowych. Dlatego też 3D Driving-School jest naprawdę pomocną rzeczą, nie zapominajmy jednak o tym, ze nic nie zastąpi prawdziwej jazdy i może być to tylko dodatkowa pomoc – nie główna.

Pełna wersja 3D Driving-School nie jest darmowa, jednak wydawca udostępnił wydanie testowe, pozwalające na zapoznanie się z programem. Pomoże to podjąć decyzję o jego ewentualnym zakupie. Mamy tu odwzorowane duże metropolie, jak na przykład Berlin, ale też i autostrady Europy. Możemy również zmienić ruch na lewostronny – przyda się to zwłaszcza osobom mieszkającym lub mającym zamieszkać w Wielkiej Brytanii. Choć nie ma polskiej wersji tego użytecznego programu, to jednak jest on na tyle łatwy w obsłudze, że nie potrzeba żadnego spolszczenia ani instrukcji obsługi.

Download 3D Driving-School w wersji testowej zajmie kilak-kilkanaście minut. Wielkość pliku instalacyjnego to 37 MB. Poznamy dzięki temu takie funkcje, jak widok z kabiny kierowcy, widok z tylnej kamery, urozmaicenia w postaci pieszych, nadto przetestujemy ruch drogowy.  Dodatkową atrakcją jest mini gra – gdzie jeździmy samochodem policyjnym i pilnujemy przestrzegania przepisów drogowych przez innych. Mamy także dynamiczne akcje, jak np. pogoń za rabusiami banku.

Jak więc widać 3D Driving-School 5.1 nie tylko uczy, ale tez i bawi. Polecamy więc zapoznanie się z tą produkcją za darmo!

Podobne Nauka jazdy

 • Testy ABCD

  Testy ABCD – 2011 jest to przyjazny program służący do przygotowania się do egzaminu na prawo jazdy. Udostępnione materiały są oparte o najnowsze przepisy dotyczące ruchu drogowego.

 • Testy AB

  Testy AB – 2011 jest to przyjazna aplikacja służąca do przygotowania się do egzaminu na prawo jazdy. Dostępne materiały oparte są o najnowsze przepisy ruchu drogowego.

 • Testy na prawo jazdy 2014 - kat. B

  Prawo Jazdy to jeden z tych dokumentów, który staje się marzeniem niemal każdego, kto osiągnie magiczny wiek 18 lat. Z roku na rok testy na egzaminie z prawa jazdy stają się coraz bardziej wymagające. Tutaj z pomocą przychodzą nam różnego rodzaju multimedialne programy wspomagające naukę. Jednym z nich, wartym uwagi z pewnością jest Testy na prawo jazdy 2014 - kat. B.

 • Skrzyżowania

  Skrzyżowania to niewielki program, dzięki któremu mamy szansę poznać prawa rządzące polskim ruchem drogowym (ze szczególnym naciskiem na skrzyżowania) oraz testować swoją wiedzę w tej dziedzinie.

 • Karta Moto-rowerowa

  Aplikacja Karta Moto-rowerowa jest przeznaczona dla nauczycieli oraz uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów, którzy chcą uczyć się oraz weryfikować swoją wiedzę odnośnie przepisów ruchu drogowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: 3D Driving-School 5.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie