Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tabliczka mnożenia na wesoło

Kategoria: Matematyka i fizyka
Producent: Arkadiusz Tokarczyk
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.12.2014
Rozmiar: 4.8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 179

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Tabliczka mnożenia na wesoło

Tabliczka mnożenia na wesoło to, jak sama nazwa wskazuje, program komputerowy pomagający w nauce tabliczki mnożenia. Całość przeznaczona jest dla najmłodszych (początkowe klasy szkoły podstawowej). Dlatego też mamy do czynienia z niezwykle kolorowym i przyjaznym w użytkowaniu interfejsem. Niezwykle prosta oprawa graficzna pozwoli dzieciom w szybki sposób przyswoić podstawowe zasady związanie z tabliczką mnożenia.

Całość podzielona została na szereg różnych scenerii, zmieniających się wraz ze zmianą poziomu trudności. Poza przekazywaniem podstawowych zagadnień matematycznych, twórcy przewidzieli również szereg dodatkowych zabaw, przez co nauka nie staje się nudna, a dzieci chętnie wracają do zabawy z programem. Tabliczka mnożenia na wesoło to świetne narzędzie pomocnicze podczas nauki matematyki w pierwszych klasach szkoły podstawowej. Kolejną, wartą podkreślenia zaletą aplikacji jest jej rozmiar oraz niewielkie wymagania sprzętowe, przez co może być instalowana nawet na nieco starszych pecetach. 

Podobne Matematyka i fizyka

 • Orbitron

  Orbitron to program, który pozwala na śledzenie satelity. Przeznaczony przede wszystkim do zastosowań obserwacyjnych oraz radioamatorskich.

 • Mathematica 9.0

  Program Mathematica to program do wykonywania obliczeń matematycznych i publikowania wyników. Jego głównym zadaniem jest wykonywanie obliczeń symbolicznych, ale pozwala również przeprowadzać obliczenia od prostej arytmetyki po najbardziej zaawansowane obliczenia matematyki wyższej.

 • Derive

  Computer Algebra System w skrócie CAS to specjalny system komputerowy służący do przeprowadzania matematycznych obliczeń symbolicznych i numerycznych. Korzysta z niego jeden z najpopularniejszych w swojej kategorii programów - Derive.

 • 2+2

  2+2 to świetna pomoc podczas nauki matematyki dla najmłodszych. Ten prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program oferuje niezwykle kolorowe, przez co atrakcyjne dla dziecka menu, które dodatkowo zachęca do nauki podstaw matematyki.

 • GeoGebra

  GeoGebra w wersji 5.0 to niezwykle uznany i przede wszystkim darmowy program wspomagający naukę matematyki. Całość przeznaczona jest zarówno dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich, jak i studentów wyższych uczelni.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Tabliczka mnożenia na wesołoAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Matematyka i fizyka


Kategorie