Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Simat 1.0

Kategoria: Matematyka i fizyka
Producent: Ryszard Dżegan
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.12.2008
Rozmiar: 83 Kb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1390

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Simat 1.0

Program do rozwiązywania zadań arytmetycznych i wykonywania prostych przekształceń algebraicznych.

Od zwykłego kalkulatora odróżnia go to, że potrafi liczyć na ułamkach zwykłych (1/2 - jedna druga), ułamkach właściwych (1[1/2] - półtora), liczbach rzeczywistych okresowych (0,(6) zero i sześć w okresie, czyli 2/3), obsługuje złożone wyrażenia, czyli można wpisać od razu całe zadanie np. 1+2*(3/4)+(5[3/7]-4), oblicza proste wyrażenia algebraiczne, np. a+b-(a-(2/3)*a)=b+2*a. Zadania można rozwiązywać krok po kroku korzystając z możliwych opcji przekształceń lub trybem automatycznym.

Podobne Matematyka i fizyka

 • Derive

  Computer Algebra System w skrócie CAS to specjalny system komputerowy służący do przeprowadzania matematycznych obliczeń symbolicznych i numerycznych. Korzysta z niego jeden z najpopularniejszych w swojej kategorii programów - Derive.

 • GeoGebra

  GeoGebra w wersji 5.0 to niezwykle uznany i przede wszystkim darmowy program wspomagający naukę matematyki. Całość przeznaczona jest zarówno dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich, jak i studentów wyższych uczelni.

 • Elektron

  Elektron to prosty w obsłudze, darmowy program polskiego autora, który umożliwia rozwiązywanie obwodów elektrycznych tak dla prądu stałego, jak i zmiennego tzw. metodą oczkową.

 • Tabliczka mnożenia na wesoło

  Tabliczka mnożenia na wesoło to, jak sama nazwa wskazuje, program komputerowy pomagający w nauce tabliczki mnożenia.

 • 2+2

  2+2 to świetna pomoc podczas nauki matematyki dla najmłodszych. Ten prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program oferuje niezwykle kolorowe, przez co atrakcyjne dla dziecka menu, które dodatkowo zachęca do nauki podstaw matematyki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Simat 1.0

dodał: ~Majka Olkowicz , 18.02.2010

Fajny program pozdrawiam was z serialu Majka

dodał: ~MadziaLOLx3.fotka.pl , 18.02.2010

heh :P

dodał: ~Madi.x33 , 20.04.2009

;P

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Matematyka i fizyka


Kategorie