Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Simat 1.0

Kategoria: Matematyka i fizyka
Producent: Ryszard Dżegan
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.12.2008
Rozmiar: 83 Kb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1391

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Simat 1.0

Program do rozwiązywania zadań arytmetycznych i wykonywania prostych przekształceń algebraicznych.

Od zwykłego kalkulatora odróżnia go to, że potrafi liczyć na ułamkach zwykłych (1/2 - jedna druga), ułamkach właściwych (1[1/2] - półtora), liczbach rzeczywistych okresowych (0,(6) zero i sześć w okresie, czyli 2/3), obsługuje złożone wyrażenia, czyli można wpisać od razu całe zadanie np. 1+2*(3/4)+(5[3/7]-4), oblicza proste wyrażenia algebraiczne, np. a+b-(a-(2/3)*a)=b+2*a. Zadania można rozwiązywać krok po kroku korzystając z możliwych opcji przekształceń lub trybem automatycznym.

Podobne Matematyka i fizyka

 • Mathematica 9.0

  Program Mathematica to program do wykonywania obliczeń matematycznych i publikowania wyników. Jego głównym zadaniem jest wykonywanie obliczeń symbolicznych, ale pozwala również przeprowadzać obliczenia od prostej arytmetyki po najbardziej zaawansowane obliczenia matematyki wyższej.

 • Elektron

  Elektron to prosty w obsłudze, darmowy program polskiego autora, który umożliwia rozwiązywanie obwodów elektrycznych tak dla prądu stałego, jak i zmiennego tzw. metodą oczkową.

 • Przelicznik Jednostek

  Przelicznik jednostek to niezwykle prosty w użyciu i jednocześnie bardzo przydatny, darmowy program stworzony przez polską firmę Leszek Software.

 • GeoGebra

  GeoGebra w wersji 5.0 to niezwykle uznany i przede wszystkim darmowy program wspomagający naukę matematyki. Całość przeznaczona jest zarówno dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich, jak i studentów wyższych uczelni.

 • Pitagoras 2000

  Pitagoras 2000 to polski program służący do nauki matematyki. Całość przeznaczona została dla uczniów szkół podstawowych (od klasy V), gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Simat 1.0

dodał: ~Majka Olkowicz , 18.02.2010

Fajny program pozdrawiam was z serialu Majka

dodał: ~MadziaLOLx3.fotka.pl , 18.02.2010

heh :P

dodał: ~Madi.x33 , 20.04.2009

;P

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Matematyka i fizyka


Kategorie