Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rapid-Pi 2.01

Kategoria: Matematyka i fizyka
Producent: Trident Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 09.12.2008
Rozmiar: 3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 4795

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Rapid-Pi 2.01

Rapid-Pi 2 to edytor równań dla programu Microsoft Word, jest najszybszym i najsprawniejszym tego typu rozszerzeniem dla tego edytora.

Rapid-Pi został zaprojektowany tak by maksymalnie jak to możliwe skrócić czas, który trzeba poświęcić na zapisywanie matematycznych wzorów i równań i umieszczanie ich w tekście dokumentu. Program jest dodatkiem do Microsoft Word, nie jest samodzielnym programem, aby z niego korzystać trzeba posiadać zainstalowany wspomniany edytor tekstu. W toku tworzenia dokumentu gdy chcemy wstawić równanie lub wzór matematyczny, wystarczy kliknąć przycisk Rapid-Pi by uruchomić dodatek. Aktualna wersja jest również kompatybilna z arkuszem kalkulacyjnym Excel oraz programami Microsoft PowerPoint oraz Publisher.

­­

Podobne Matematyka i fizyka

 • Orbitron

  Orbitron to program, który pozwala na śledzenie satelity. Przeznaczony przede wszystkim do zastosowań obserwacyjnych oraz radioamatorskich.

 • Derive

  Computer Algebra System w skrócie CAS to specjalny system komputerowy służący do przeprowadzania matematycznych obliczeń symbolicznych i numerycznych. Korzysta z niego jeden z najpopularniejszych w swojej kategorii programów - Derive.

 • GeoGebra

  GeoGebra w wersji 5.0 to niezwykle uznany i przede wszystkim darmowy program wspomagający naukę matematyki. Całość przeznaczona jest zarówno dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich, jak i studentów wyższych uczelni.

 • Pitagoras 2000

  Pitagoras 2000 to polski program służący do nauki matematyki. Całość przeznaczona została dla uczniów szkół podstawowych (od klasy V), gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.

 • 2+2

  2+2 to świetna pomoc podczas nauki matematyki dla najmłodszych. Ten prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program oferuje niezwykle kolorowe, przez co atrakcyjne dla dziecka menu, które dodatkowo zachęca do nauki podstaw matematyki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Rapid-Pi 2.01Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Matematyka i fizyka


Kategorie