Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Quad-Lock Unit Converter 5.3

Kategoria: Matematyka i fizyka
Producent: Quad-Lock Building Systems Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.06.2009
Rozmiar: 217 KB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 715

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Quad-Lock Unit Converter 5.3


Darmowy program Quad-Lock Unit Converter jest narzędziem do przeliczania jednostek miar. Program Quad-Lock Unit Converter działa offline. Jego interfejs jest bardzo przejrzysty, co sprawia, że program jest niesłychanie łatwy w użyciu. Quad-Lock Unit Converter przelicza większość stosowanych jednostek. W programie zapamiętanych jest ich ponad 900 więc istnieje spore prawdopodobieństwo, że są tam jednostki, które ciebie zainteresują.

Darmowy Quad-Lock Unit Converter zawiera opcje ułatwiające pracę - szybkie odnajdywanie jednostki i kategorii jednostek. Quad-Lock Unit Converter umożliwia zapamiętanie najczęściej używanych przeliczników. Program jest bezpieczny, mały, prosty w obsłudze i prosty w instalacji i deinstalacji – Quad-Lock Unit Converter to pojedynczy plik pojawiający się na dyski i aby go odinstalować wystarczy wrzucić plik do kosza.

Quad-Lock Unit Converter przelicza takie jednostki jak: jednostki powierzchni, temperatur, masy, ładunku, gęstości i przewodności cieplnej. Nieużywane jednostki można usunąć z głównego okna a zapamiętać te najczęściej używane. Wybierając jednostki, które chcemy obliczyć a następnie wpisując dane w pasku poniżej z przeciągu ułamka sekundy uzyskamy oczekiwany rezultat.

Niezależnie czy jesteś uczniem, naukowcem lub ciekawi cię tylko ile stopni jest obecnie w Chicago Quad-Lock Unit Converter jest programem dla ciebie.

Podobne Matematyka i fizyka

 • Orbitron

  Orbitron to program, który pozwala na śledzenie satelity. Przeznaczony przede wszystkim do zastosowań obserwacyjnych oraz radioamatorskich.

 • Mathematica 9.0

  Program Mathematica to program do wykonywania obliczeń matematycznych i publikowania wyników. Jego głównym zadaniem jest wykonywanie obliczeń symbolicznych, ale pozwala również przeprowadzać obliczenia od prostej arytmetyki po najbardziej zaawansowane obliczenia matematyki wyższej.

 • Pitagoras 2000

  Pitagoras 2000 to polski program służący do nauki matematyki. Całość przeznaczona została dla uczniów szkół podstawowych (od klasy V), gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.

 • 2+2

  2+2 to świetna pomoc podczas nauki matematyki dla najmłodszych. Ten prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program oferuje niezwykle kolorowe, przez co atrakcyjne dla dziecka menu, które dodatkowo zachęca do nauki podstaw matematyki.

 • Tabliczka mnożenia na wesoło

  Tabliczka mnożenia na wesoło to, jak sama nazwa wskazuje, program komputerowy pomagający w nauce tabliczki mnożenia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Quad-Lock Unit Converter 5.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Matematyka i fizyka


Kategorie