Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Przelicznik Jednostek 0.9

Kategoria: Matematyka i fizyka
Producent: Leszek Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.12.2014
Rozmiar: 0.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 56

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Przelicznik Jednostek 0.9

Przelicznik jednostek to niezwykle prosty w użyciu i jednocześnie bardzo przydatny, darmowy program stworzony przez polską firmę Leszek Software. Dzięki niemu mamy możliwość przeliczania jednostek: masy, energii, długości, ciśnienia, powierzchni, czasu, prędkości, mocy oraz kilku jednostek komputerowych. Całość może pełnić rolę nie tylko jako pomoc naukowa podczas odrabiania zajęć domowych, czy w czasie lekcji, ale będzie również przydatna w codziennym życiu.

Warto jednak dodać, że Przelicznik jednostek cały czas jest w fazie rozwoju i w trakcie jego działania mogą pojawić się błędy. Ponadto niektóre wyniki będą podawane w formie wykładniczej, a nie w formie wykładniczej. Jedną z wielu zalet prezentowanej aplikacji jest również jej niewielki rozmiar i prosty interfejs, który nie powinien sprawić problemu nawet początkującym użytkownikom. Producent przystosował Przelicznik jednostek do działania niemal pod każdą wersją systemu operacyjnego Microsoft Windows (od Windows 98, aż po Windows 7).

Podobne Matematyka i fizyka

 • 2+2

  2+2 to świetna pomoc podczas nauki matematyki dla najmłodszych. Ten prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program oferuje niezwykle kolorowe, przez co atrakcyjne dla dziecka menu, które dodatkowo zachęca do nauki podstaw matematyki.

 • MATLAB R2011a

  MATLAB R2009b to popularny program komputerowy stanowiący interaktywne środowisko do przeprowadzania obliczeń naukowych i inżynierskich oraz tworzenia symulacji komputerowych.

 • PhotoMath 1.0.1

  Bardzo prosta w obsłudze aplikacja przeznaczona do automatycznego obliczania prostych zadań matematycznych za pomocą wbudowanego w smartfon lub tablet aparatu.

 • Derive

  Computer Algebra System w skrócie CAS to specjalny system komputerowy służący do przeprowadzania matematycznych obliczeń symbolicznych i numerycznych. Korzysta z niego jeden z najpopularniejszych w swojej kategorii programów - Derive.

 • Orbitron

  Orbitron to program, który pozwala na śledzenie satelity. Przeznaczony przede wszystkim do zastosowań obserwacyjnych oraz radioamatorskich.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Przelicznik Jednostek 0.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Matematyka i fizyka


Kategorie