Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Przelicznik Jednostek 0.9

Kategoria: Matematyka i fizyka
Producent: Leszek Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.12.2014
Rozmiar: 0.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 52

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Przelicznik Jednostek 0.9

Przelicznik jednostek to niezwykle prosty w użyciu i jednocześnie bardzo przydatny, darmowy program stworzony przez polską firmę Leszek Software. Dzięki niemu mamy możliwość przeliczania jednostek: masy, energii, długości, ciśnienia, powierzchni, czasu, prędkości, mocy oraz kilku jednostek komputerowych. Całość może pełnić rolę nie tylko jako pomoc naukowa podczas odrabiania zajęć domowych, czy w czasie lekcji, ale będzie również przydatna w codziennym życiu.

Warto jednak dodać, że Przelicznik jednostek cały czas jest w fazie rozwoju i w trakcie jego działania mogą pojawić się błędy. Ponadto niektóre wyniki będą podawane w formie wykładniczej, a nie w formie wykładniczej. Jedną z wielu zalet prezentowanej aplikacji jest również jej niewielki rozmiar i prosty interfejs, który nie powinien sprawić problemu nawet początkującym użytkownikom. Producent przystosował Przelicznik jednostek do działania niemal pod każdą wersją systemu operacyjnego Microsoft Windows (od Windows 98, aż po Windows 7).

Podobne Matematyka i fizyka

 • Pitagoras 2000

  Pitagoras 2000 to polski program służący do nauki matematyki. Całość przeznaczona została dla uczniów szkół podstawowych (od klasy V), gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.

 • Elektron

  Elektron to prosty w obsłudze, darmowy program polskiego autora, który umożliwia rozwiązywanie obwodów elektrycznych tak dla prądu stałego, jak i zmiennego tzw. metodą oczkową.

 • Derive

  Computer Algebra System w skrócie CAS to specjalny system komputerowy służący do przeprowadzania matematycznych obliczeń symbolicznych i numerycznych. Korzysta z niego jeden z najpopularniejszych w swojej kategorii programów - Derive.

 • Orbitron

  Orbitron to program, który pozwala na śledzenie satelity. Przeznaczony przede wszystkim do zastosowań obserwacyjnych oraz radioamatorskich.

 • Mathematica 9.0

  Program Mathematica to program do wykonywania obliczeń matematycznych i publikowania wyników. Jego głównym zadaniem jest wykonywanie obliczeń symbolicznych, ale pozwala również przeprowadzać obliczenia od prostej arytmetyki po najbardziej zaawansowane obliczenia matematyki wyższej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Przelicznik Jednostek 0.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Matematyka i fizyka


Kategorie