Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Matlab 7.7

Kategoria: Matematyka i fizyka
Producent: Mathworks
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 10.12.2008
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 33810

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Matlab 7.7

Matlab (Matrix Laboratory - nazwa pochodzi od pierwotnego zastosowania programu - obliczeń macierzowych) to program przeznaczony do wykonywania skomplikowanych obliczeń matematyczno-inżynierskich.

MATLAB to popularny program komputerowy będący interaktywnym środowiskiem do przeprowadzania obliczeń naukowych i inżynierskich a także do tworzenia symulacji komputerowych. Przeczytaj więcej o Matlab na pobierz .pl.

Matlab (Matrix Laboratory - nazwa pochodzi od pierwotnego zastosowania programu - obliczeń macierzowych) to program przeznaczony do wykonywania skomplikowanych obliczeń matematyczno-inżynierskich. Środowisko Matlab jest standardem współczesnych obliczeniach naukowo-technicznych a rzesza jego użytkowników przekroczyła już 500 tysięcy na całym świecie. Najważniejszym celem twórców Matlab jest umożliwienie szybszego rozwiązywania zagadnień naukowo-technicznych dzięki dostępowi do wydajnych metod obliczeń i wizualizacji komputerowych. Jest to osiągane przez automatyzację każdego etapu pracy: od zbierania danych, poprzez ich analizę aż po sprawdzanie wyników. Matlab stał się ważnym narzędziem naukowca w pracy badawczej i dydaktycznych oraz inżyniera w projektowaniu i pracach rozwojowych, a także we wszelakich dyscyplinach, poczynając od inżynierii finansowej po nauki biologiczne. Na stronie Matlab dostępne za free tutoriale video dotyczące obsługi programu (www.mathworks.com).

Matlab posiada swój własny język programowania, który dodatkowo rozszerza ogromne możliwości aplikacji. Twórcy Matlaba ręczą, że ich program potrafi o wiele szybciej i efektywniej rozwiązywać problemy matematyczne i komputerowe niż tradycyjne programowanie w językach C lub C++ czy Fortan. Matlab może być używany wraz z wieloma innymi aplikacjami, a jego obliczenia mogą być wykorzystywane w bardzo szerokim spektrum zastosowań. Matlab można używać do obliczeń sygnałowych, analizy procesów i sygnałów komunikacyjnych, kontroli projektowania, różnego typu testów pomiarów (współpraca z urządzeniami pomiarowymi), budowania modeli i analiz finansowych jak również biologicznych procedur obliczeniowych. Matlab nie jest dostępny jest po polsku ani w wersji komercyjnej ani w edukacyjnej. Aby zapoznać się z cennikiem Matlab wejdź na stronę oficjalnego dystrybutora - www.ont.com.pl.

Oprócz gotowych skryptów bądź napisanych własnoręcznie w wewnętrznym języku programowania Matlaba, możliwości oprogramowania można dodatkowo rozszerzać poprzez doinstalowywanie dodatkowych zestawów narzędzi przeznaczonych do rozwiązywania określonych problemów. Aby ułatwić dalszą obróbkę wyników uzyskanych podczas obliczeń język Matlaba doskonale integruje się z innymi aplikacjami lub językami programowania (C, C++, Fortran, Java, COM, i Microsoft Excel). Matlab posiada rozbudowane funkcje rysowania wykresów oraz graficznej wizualizacji obliczeń (poprze animację) i wyników. A­by praca z programem była wygodna i dostosowana do potrzeba indywidualnych użytkownika, interfejs można dowolnie konfigurować.

UWAGA
Matlab nie jest też freeware. Nie ma, niestety, pliku Matlab trial do ściągnięcia. Nie jest dostępne dla Matlab spolszczenie. Nie jest możliwy Matlab download prosto z pobierz.pl. Jedyny sposób by wypróbować ten program to kupić pełną wersję poprzez stronę producenta.

Podobne Matematyka i fizyka

 • Orbitron

  Orbitron to program, który pozwala na śledzenie satelity. Przeznaczony przede wszystkim do zastosowań obserwacyjnych oraz radioamatorskich.

 • Pitagoras 2000

  Pitagoras 2000 to polski program służący do nauki matematyki. Całość przeznaczona została dla uczniów szkół podstawowych (od klasy V), gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.

 • PhotoMath 1.0.1

  Bardzo prosta w obsłudze aplikacja przeznaczona do automatycznego obliczania prostych zadań matematycznych za pomocą wbudowanego w smartfon lub tablet aparatu.

 • Elektron

  Elektron to prosty w obsłudze, darmowy program polskiego autora, który umożliwia rozwiązywanie obwodów elektrycznych tak dla prądu stałego, jak i zmiennego tzw. metodą oczkową.

 • Maxima

  Maxima to system algebry komputerowej (CAS) służący do obliczeń i przekształceń na wyrażeniach numerycznych i symbolicznych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Matlab 7.7

dodał: ~isillus , 22.01.2010

no i mój antywirus mówi, że tu są 2 wirusy

dodał: ~wicia23 , 13.01.2010

Ta strona jest beznadziejna. Co za idiota ja zrobił. Totalna porażka!!!!!\n

dodał: ~jacent , 02.06.2009

Na marginesie spraw - "naostrzyj"? Reklama reklamą, wiadomo że chodzi o forsę, ale czy musimy poddawać się ignorancji reklamiarzy??

dodał: ~ed , 22.02.2009

to jest wielki kit nie strona do zaglądnięcia

dodał: ~wojtekk , 15.02.2009

nie mogę sciagnac matlaba 7. 7. Strona jes beznadziejnie zrobiona,

dodał: piotrkov1999 , 07.02.2009

nie moge sciagnac matlaba 7.7! jak to zrobic!!!!!!!!!!!!

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Matematyka i fizyka


Kategorie