Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mathematica 7

Kategoria: Matematyka i fizyka
Producent: Wolfram Research
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.12.2008
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 12421

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mathematica 7

Mathematica 7 to niesamowicie rozbudowane i zaawansowane w dziedzinie swoich możliwości środowisko obliczeniowe i nie tylko obliczeniowe.

Mathematica 7 może być wykorzystywana do obliczeń modelowych, symulacyjnych, wizualizacji przeprowadzanych obliczeń lub uzyskanych wyników, przeprowadzania badań rozwojowych, tworzenia ich dokumentacji idp. Mathematica 7 jest zintegrowanym systemem dostarczającym matematykom, fizykom i inżynierom wszystkich niezbędnych narzędzi koniecznych w ich pracy i przetwarzaniu danych. Program potrafi prowadzić zaawansowane obliczenia statystyczne, analize obrazów, tworzyć wizualizacje, rozwiązywać układy równań oraz operacje na macierzach. Aplikacja posiada również bogaty zbiór baz danych min. z informacjami o ludzkim genomie co umożliwia przeprowadzenie zaawansowanych badań i generowanie modeli genetycznych. Aplikacja jest zintegrowana z pakietem Microsoft Office i pozwala na przenoszenie do niego danych i innych efektów naszej pracy.

Uwaga! Aby pobrać program trzeba zarejestrować się na stronie producenta.
Podobne Matematyka i fizyka

 • Orbitron

  Orbitron to program, który pozwala na śledzenie satelity. Przeznaczony przede wszystkim do zastosowań obserwacyjnych oraz radioamatorskich.

 • Elektron

  Elektron to prosty w obsłudze, darmowy program polskiego autora, który umożliwia rozwiązywanie obwodów elektrycznych tak dla prądu stałego, jak i zmiennego tzw. metodą oczkową.

 • 2+2

  2+2 to świetna pomoc podczas nauki matematyki dla najmłodszych. Ten prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program oferuje niezwykle kolorowe, przez co atrakcyjne dla dziecka menu, które dodatkowo zachęca do nauki podstaw matematyki.

 • Przelicznik Jednostek

  Przelicznik jednostek to niezwykle prosty w użyciu i jednocześnie bardzo przydatny, darmowy program stworzony przez polską firmę Leszek Software.

 • MATLAB R2011a

  MATLAB R2009b to popularny program komputerowy stanowiący interaktywne środowisko do przeprowadzania obliczeń naukowych i inżynierskich oraz tworzenia symulacji komputerowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mathematica 7

dodał: ~pop , 11.10.2010

ile ma Mb\n

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Matematyka i fizyka


Kategorie